Don Kasjo odpowiedział na komentarz Gamrota – „No to co, Gamrotowi też będzie trzeba udowodnić”

2
Don Kasjo odpowiedział na komentarz Gamrota -
Fot. Mateusz Gamrot / Don Kasjo, Instagram

Kasjusz Życiński skomentował słowa, które Mateusz Gamrot skierował do Normana Parke po ogłoszeniu walki Stormina na kolejnej gali FAME MMA.

Pojedynkiem wieczoru na FAME MMA 10 będzie starcie Don Kasjo vs Norman Parke. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Stawką pojedynku będzie bonus w postaci kilogramowej sztabki złota oraz „Pas Króla” stworzony przez Życińskiego.

Stormin zdradził, że KSW pozwoliło mu zarobić i po walce wrócić do organizacji. Zawodnik oświadczył, że przyjechał po łatwe pieniądze, zabiera sztabkę, a pas wyrzuca do śmieci, Następnie wraca do KSW, gdzie stoczy kolejny pojedynek.

Do walki dojdzie na gali FAME MMA 10, która odbędzie się 17 kwietnia. Jak wiadomo, main event musi mieć miejsce poza granicami Polski, ze względu na obowiązujący kontrakt Normana Parke.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

Mateusz Gamrot nadchodzący pojedynek skomentował na swoim Instagramie:

„Chciałbym się jeszcze odnieść do całej sytuacji Normana Parke z tym Don Kasjo całym. Dostaje niesamowicie wiele wiadomości odnośnie tej walki. Jesteście ciekawi mojego zdania.

Moje relacje z Normusiem się w ogóle nie zmieniły, nie są lepsze, ani gorsze. Myślę, że prawdziwy sport został mu wybity z głowy poprzez walki ze mną i walki z Borysem.

Został mu teraz FAME, ale muszę przyznać, że w tej walce trzymać kciuki będę za niego, bo jakby nie było, reprezentuje nasz sport, więc Normuś, nie przynieś wstydu. Takie jest moje zdanie na ten temat. A szczerze, nie mam zielonego pojęcia, kim jest ten Don Kasjo cały.”

Na ten komentarz i słowa Gamera, który przyznał, że nie wie, kim jest rywal Parka, Życiński odpowiedział – To se zobacz. I zobaczysz, jak ja mu wybije wasz sport i nasze FAME MMA. No to co, Gamrotowi też będzie trzeba udowodnić. To znaczy, Gamrot już wcześniej mówił, że pałka wygra ze mną. To tylko nie zmienia zdania, no to luz. Gamrot tylko potwierdził, że jest za pałką, więc spoko.

Źródło: Instagram / YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Łukasz
Łukasz
1 miesiąc temu

dno kasio nie wybije Parkowi ich sportu z glowy, bo nie bedzie walczyl w ich sporcie tylko w boksie. W ich spotrcie obsral zbroje.

Don Kasjo
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

Ciebie też mam wyjaśnić leszczu?