FAME MMA 9: Popek przejdzie operację, Kizo sam wybierze jednego z pięciu kandydatów do walki

0
FAME MMA 9: Popek przejdzie operację, Kizo sam wybierze jednego z pięciu kandydatów do walki
Fot. Kizo / Popek, Instagram

Już w tę sobotę odbędzie się gala FAME MMA 9, na której w walce wieczoru mieliśmy zobaczyć pojedynek raperów. Niestety przez poważną kontuzję, organizacja musi znaleźć zastępstwo dla jednego z zawodników.

Popek Monster miał zmierzyć się z Kizo, jednak z powodu „wieloodłamowego złamania kości śródręcza”, będzie musiał przejść operację. Na ten moment nie wiadomo kto zmierzy się z Kizo. Do walki ustawia się już cała kolejka chętnych.

W main evencie FAME MMA 9 chciałby zawalczyć m.in. Amadeusz Ferrari, Piotr Szeliga, Arab, a nawet Norman Parke, który na kolejnej gali zmierzy się z Don Kasjo w formule bokserskiej.

Jak przekazała organizacja, na ten moment prowadzone są rozmowy z pięcioma zawodnikami, a Kizo dostanie szansę na wybranie jednego z nich. Na tej liście najprawdopodobniej nie znajdziemy Normana Parke, jak wiadomo, gala FAME MMA 10 będzie musiała odbyć się poza granicami kraju, ze względu na obowiązujące kontrakty zawodnika. Jeśli więc chciałby zmierzyć się z Kizo, najprawdopodobniej musiałby zerwać umowę z KSW.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

Poniżej znajdziesz oficjalne oświadczenie organizacji FAME MMA:

Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji – wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim.

W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 👊❤️

Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia 🔥 Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie