Wiemy, kto zastąpi Popka! Kizo zmienił formułę walki, nie będzie to MMA

0
Wiemy, kto zastąpi Popka! Kizo zmienił formułę walki, nie będzie to MMA
Fot. Kizo, Instagram

Organizacja FAME MMA ogłosiła, kto zawalczy w main evencie sobotniej gali. Zmienił się nie tylko rywal Kizo, ale także formuła pojedynku.

W walce wieczoru FAME MMA 9 mieliśmy zobaczyć pojedynek Popek vs Kizo. Niestety w poniedziałek media obiegła informacja, że pierwszy z zawodników z powodu kontuzji musi przejść operację. Jako że Kizo przez długi okres przygotowywał się pod konkretnego rywala, dostał szansę na wybranie przeciwnika i zmianę formuły.

Raper od dawna trenuje boks i nie ukrywa, że w tej dyscyplinie czuje się najlepiej. W związku z tym na gali FAME MMA 9 w walce wieczoru nie zobaczymy pojedynku MMA, a starcie bokserskie.

Jest kilka nazwisk, którymi jestem zainteresowany. I teraz tak, ponieważ jestem świetnie przygotowany pod przeciwnika, jakim jest Popek, ta walka się nie odbędzie, to cały mój game plan idzie się jeb*ć, dostałem propozycję od Fame MMA, że sam mogę sobie wybrać przeciwnika z pewnej listy i mogę zmienić formułę walki. Prawdopodobnie formuła zostanie zmieniona – i ci, którzy wiedzą, jak trenuję pewnie wiedzą, na jaką formułę zmienię tę walkę, co powinno zaowocować tym, że walka będzie dynamiczna i bardziej efektowna – powiedział Kizo na swoim Instagramie.

Z raperem chcieli zawalczyć m.in. Norman Parke, Piotr Szeliga, czy Amadeusz Ferrari. Dzisiaj organizacja opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Araba, tym samym potwierdzając, że to właśnie on wystąpi w main evencie FAME MMA 9.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie