Karta walk FAME MMA 9 – Kto walczy? Rozpiska, zawodnicy

0
Karta walk FAME MMA 9
Fot. Arab/ Kizo, Instagram

Kolejna gala poznańskiej organizacji FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już w ten weekend. Na początku tygodnia media obiegła informacja, że pojedynek wieczoru jest zagrożony, jednak organizacji udało się znaleźć zastępstwo.

Na FAME MMA 9 w main evencie mieliśmy zobaczyć walkę Popek Monster vs Kizo. Niestety, w poniedziałek wieczorem pojawiły się doniesienia, że pierwszy z zawodników odniósł poważną kontuzję. Popek miał doznać złamania z przemieszczeniem, co wykluczyło go z udziału w gali.

Aby uratować main event, na zastępstwo ustawiła się cała kolejka chętnych. Wśród nich znalazł się m.in. Norman Parke, który na kolejnej gali zawalczy z Don Kasjo. Starciem z Kizo byli zainteresowani również Piotr Szeliga, Amadeusz Ferrari, czy Akop Szostak.

Ostatecznie w main evencie gali Kizo w formule bokserskiej zmierzy się z innym zawodnikiem FAME MMA, Arabem.

Poza pojedynkiem raperów, na karcie walk znalazło się 9 kolejnych zestawień. Na gali, która odbędzie się w sobotę 6 marca, zobaczymy ciekawe debiuty.

Po raz pierwszy do klatki wejdzie Sylwester Wardęga, który jeszcze do niedawna nie miał żadnego kontaktu ze sportami walki. Co ciekawe, do pierwszego pojedynku trenował pod okiem weterana MMA Marcina Różalskiego. YouTuber przyznał, że darzy fightera ogromnym szacunkiem, a przygotowania były na tyle intensywne, że to, co u innego trenera zrobiłby w trzy miesiące, u Różala zrobił w dwa.

W sobotę w formule MMA zadebiutuje także narzeczona Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk ma już doświadczenie w sportach walki. Od dłuższego czasu trenuje Jiu-Jitsu, a w 2017 roku zajęła 3. miejsce w turnieju Austin International Open Jiu-Jitsu Championship w Teksasie.

Wiele osób stawia na zwycięstwo Wybrańczyk w pojedynku z Zusje. Jak wielokrotnie zaznaczał Artur Szpilka, jego partnerka jest bardzo zawzięta i silna – Sami zobaczycie, że to cholernie zawzięta kobieta, która łatwo nie odpuści. Na pewno będzie chciała zaznaczyć swoją obecność w FAME. I gorąco wierzę, że jej się to uda.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

KARTA WALK FAME MMA 9

WALKA WIECZORU

Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Patryk „Kizo” Woziński

KARTA GŁÓWNA

Sylwester Wardęga vs Kacper „Blonsky” Błoński

Marcin Malczyński vs Jakub „Kubańczyk” Flas – walka o pas wagi średniej

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Paweł „Ponczek” Sikora vs Patryk „Patrykos” Domke

Filip Zabielski vs Mariusz „Hejter” Słoński

Jakub „Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj „Vandal” Rdzanek

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna „Anna IFBB Pro” Andrzejewska

Patryk „Mortalcio” Baran vs Krystian „Krycha” Wilczak

Patryk „Ryba” Karaś vs Oleg Riaszeńcew

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie