Kursy na galę UFC 259: Błachowicz vs Adesanya

0
Kursy na galę UFC 259: Błachowicz vs Adesanya
Kursy na galę UFC 259: Błachowicz vs Adesanya

Już ostatnie dwa dni dzielą nas od gali UFC 259. Na karcie walk znajdziemy wiele emocjonujących pojedynków, jednak najważniejszym z nich będzie starcie dwóch mistrzów.

Darmowy zakład za 29 zł.

Wszystkie walki UFC 259 możecie obstawić – tutaj. Masz również okazję skorzystania z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Kartę główną UFC 259 otworzy pojedynek pogromcy Błachowicza – Thiago Santosa z Aleksandarem Rakiciem. Pierwszy z zawodników ma za sobą dwie porażki z rzędu, przegrał z Jonem Jonesem i Gloverem Teixeira. Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako faworyta wskazują młodszego z zawodników, który przegrał tylko dwie z 15 walk – Aleksandra Rakicia.

Kurs na zwycięstwo Thiago Santosa – 2.30

Kurs na zwycięstwo Aleksandara Rakicia – 1.62

W kolejnym starciu zobaczymy pojedynek Islam Makhacheva z Drew Doberem. Rosjanin ma za sobą aktualnie serię 6 zwycięstw, a w całej karierze przegrał tylko jedno starcie. Podobnie jak w poprzednim zestawieniu, bukmacherzy wskazują pewną wygraną Makacheva.

Kurs na zwycięstwo Islama Makhacheva – 1.27

Kurs na zwycięstwo Drew Dobera – 3.76

Na gali UFC 259 zobaczymy aż także trzy pojedynki o tytuł. Pierwszym z nich będzie walka w kategorii koguciej. Obecny mistrz Petr Yan, który w całej karierze przegrał tylko jeden pojedynek, kiedy zaczynał przygodę z MMA, zmierzy się z Aljamainem Sterlingiem. Tym razem bukmacherzy nie byli w stanie wskazać wyraźnego faworyta.

Kurs na zwycięstwo Petra Yana1.90

Kurs na zwycięstwo Aljamaina Sterlinga1.90

Swojego tytułu w wadze piórkowej będzie bronić jedna z najlepszych zawodniczek w historii UFC. Amanda Nunes zmierzy się z Megan Anderson. Zawodniczki dzieli ogromna różnica w doświadczeniu. Obecna mistrzyni wygrała 20 pojedynków, natomiast pretendenta zaledwie 10. Co więcej, Nunes ma na swoim koncie serie 11 zwycięstw, w tym 7 przed czasem, a Anderson w ostatnich 5 pojedynkach przegrała 2 razy. Bukmacherzy nie widzą żadnej szansy na to, by pas zmienił właścicielkę.

Kurs na zwycięstwo Amandy Nunes 1.08

Kurs na zwycięstwo Megan Anderson 7.90

W main evencie gali Jan Błachowicz zmierzy się z debiutującym w nowej dywizji Israelem Adesanyą. Nigeryjczyk po gali UFC 253 rzucił wyzwanie Polakowi i chce stanąć do walki o tytuł kategorii półciężkiej. Po raz kolejny Cieszyński Książę jest stawiany na przegranej pozycji jako underdog. Na porażkę skazuje go nie tylko duża część kibiców i zawodników, ale także bukmacherzy, którzy jako zdecydowanego faworyta wskazują Israela Adesanyę.

Błachowicz przed walką w jednym z wywiadów zapowiedział, że kolejny raz udowodni, że eksperci się mylą i dodał – „Chcesz wygrać pieniądze? Stawiaj na mnie”.

Kurs na zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.53

Kurs na zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.52

Wszystkie pozostałe walki, wliczając w to kartę wstępną i przedwstępną możesz obstawić u naszego partnera STS – TUTAJ.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie