Adrian Dudek demoluje rywala, który traci przytomność na gali Octagon No Mercy 10. [WIDEO]

0
Adrian Dudek vs. Dawid Drobina
fot. Octagon

20 lutego do klatki powrócił Adrian Dudek. Jego rywalem na gali Octagon No Mercy 10 był doświadczony zawodnik z Opola, Dawid Drobina! Walka zakończyła się w pierwszej rundzie przez fenomenalny nokaut.

Zawodnik reprezentujący Sportowe Zagłębie w swojej zawodowej karierze do oktagonu wchodził 6 razy. Przegrał tylko raz, przez decyzję sędziowską po pięknej wojnie w klatce z Wawrzyniec Bartnikiem. Przez wielu ekspertów z branży pojedynek ten został okrzyknięty walką roku.

W przedostatniej walce Dudek zmierzył się z czeskim policjantem! Na drugiej edycji gali MMASTERS LEAGUE nie dał żadnych wątpliwości co do swojej dyspozycji i już w 7 sekundzie pierwszej rundy znokautował Daniela Brunclika, który jest czynnym funkcjonariuszem specjalnej jednostki SPJ Praga!

Eksperci zastanawiali się w jakiej faktycznie formie jest zawodnik trenujący w Sportowym Zagłębiu i czy poradzi sobie z bardziej wymagającymi rywalami, a takim z pewnością był Drobina, który w swojej karierze stoczył łącznie 12 walk.

Dudek okazał się w tym starciu o wiele silniejszy od Drobiny. Wywierał presje na swoim rywalu, który szukał sprowadzeń i walki w parterze. „Banan” nie dał się wciągnąć w tą zasadzkę i utrzymywał pojedynek w stójce. W ostatniej minucie starcia Dudek fenomenalnie znokautował Drobinę, którego dobił jeszcze ciosami w parterze. Nagranie z walki znajdziecie poniżej.

Wszystkie wydarzenia sportów walki możecie obstawiać tutaj. Przy okazji zbliżającej się walki Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą możesz odebrać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł. Otwórz konto – tutaj.

Octagon No Mercy 10: Adrian Dudek vs. Dawid Drobina

ZOBACZ KONIECZNIE:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie