Adesanya o pojedynku z Błachowiczem – „Ta walka jest dla ludzi, którzy wiedzą, o co tu ku**a chodzi”

0
Adesanya o pojedynku z Błachowiczem -
Fot. Jan Błachowicz/ Israel Adeasanya, screenshot

Israel Adesanya, który już za kilkanaście godzin zmierzy się Janem Błachowiczem, zabrał głos w sprawie nadchodzącego starcia.

Dla Nigeryjczyka będzie to debiut w kategorii półciężkiej. Zawodnik jest szybszy i wyższy od Polaka, jednak to Cieszyński Książę ma większą siłę. Adesanya będzie chciał udowodnić, że nie ma ona tak dużego znaczenia, a main event gali UFC 259 nazywa starciem Dawida z Goliatem.

Przed ostatnią walką mówiłem, że pokażę niedzielnym fanom, że to nie wielkie mięśnie i filmowy wygląd wygrywają walki. Niedzielniacy dziwili się, jak to możliwe, że ten muskularny gość oberwał od chudzielca. Tak było w ostatniej walce – powiedział w rozmowie z ESPN cytowany przez lowking.pl

Ta walka jest natomiast dla purystów. Ta walka jest dla ludzi, którzy wiedzę, o co tu, kurwa, chodzi, którzy czują temat, którzy wiedzą, że ten wiking, z którym się zmierzę, jest drapieżnikiem. Pójdzie przed siebie i efektywnie wykorzysta swój styl – dodał.

SPRAWDŹ, GDZIE OGLĄDAĆ UFC 259:

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – transmisja online. Gdzie oglądać? Kiedy walka?

To jeszcze większy gość niż mój ostatni rywal, który ponadto wie, jak wykorzystywać swoje gabaryty, więc… Ta walka jest dla purystów. Casus Dawida z Goliatem – kontynuował Adesanya.

Zawodnik zapowiedział także, że jest gotowy na wszystkie wyzwania i jeśli Błachowicz będzie chciał walczyć w parterze, Adesanya z chęcią zaprezentuje swoje umiejętności.

Darmowy zakład za 29 zł.

Przy okazji gali UFC 259 możecie skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Kurs na zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.53

Kurs na zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.52

Źródło: lowking.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie