niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaPiłka NożnaPuchar Francji: Milik z golem, ale bez awansu! Blamaż Olympique Marsylii!

Puchar Francji: Milik z golem, ale bez awansu! Blamaż Olympique Marsylii! [WIDEO]

Olympique Marsylia sensacyjnie odpadła z 1/16 finału Francji. „OM” musieli uznać wyższość 4-ligowego Canet Roussillon, który wygrał 2-1. Jedynego gola dla marsylczyków strzelił Arkadiusz Milik.

Polak zdobył bramkę w 38. minucie wykorzystując podanie Valerego Germaina. 27-latek z bliskiej odległości pokonał bramkarza uderzeniem głową. Arkadiusz Milik trafił do siatki w momencie kiedy jego drużyna przegrywała 0-1, ale i tak nie uchroniło to Olympique przed porażką. Gola na wagę sensacyjnego awansu zdobył dla gospodarzy Yohan Bai w 71. minucie.

Źródło: własne