Zawodnik wściekł się po tym, jak sędzia nie dopuścił go do dalszej walki. „Kur** mać!” [WIDEO]

0
fot. YouTube

Na jubileuszowej gali Octagon No Mercy 10 byliśmy świadkami 14 mocnych pojedynków. Walki odbywały się w formule MMA i K1.

Podczas gali nie zabrakło kibicowskich akcentów. W klatce mogliśmy oglądać starcia m.in. 3 reprezentantów Sportowego Zagłębiawojownika ŁKS’u Łódź, który zmierzył się z kibolem Widzewa i kilka innych emocjonujących pojedynków.

Międzynarodowe walki zawsze rodzą za sobą dodatkowe emocje. W takiej zobaczyliśmy reprezentanta ROW Rybnik, Arkadiusza Gąsiorkiewicz, który zmierzył się z chuliganem czeskiego klubu Baník Ostrawa.

Martin Prázdný to ambitny, mocny i charakterny wojownik, któremu bez wahania zaufała organizacja Octagon No Mercy, by dać możliwość walki na jubileuszowej – 10. edycji gali OCTAGON No Mercy 10: Gold Edition.

Prázdný jest reprezentantem Fighting Club Ostrava, a jego trenerami są Jiří Černý oraz Ivo Chrastina. Martin to aktualny Mistrz Czech w Boksie i MMA, co było gwarancją pojedynku na najwyższym poziomie.

Na przeciwko reprezentanta Czech stanął ambitny i mega twardy zawodnik ze Śląska, który już nie raz pokazał swoim rywalom, jak charakterni i nieustępliwi są zawodnicy z tego regionu naszego kraju.

Arkadiusz Gąsiorkiewicz reprezentujący Rybnicki Ośrodek Walk musiał uznać wyższość swojego rywala, jednak pokazał charakter i pomimo licznych obrażeń chciał walczyć dalej. Niestety, lekarz nie dopuścił go do kontynuowania starcia:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie