Daniel Cormier twierdzi, że Błachowicz nie jest najlepszym półciężkim na świecie – „Mimo że go chwalimy…”

0
Daniel Cormier twierdzi, że Błachowicz nie jest najlepszym półciężkim na świecie -
Fot. Jan Błachowicz, screenshot

Na gali UFC 259 Jan Błachowicz zmierzył się z Israelem Adesanyą. Ostatecznie Polak pokonał Nigeryjczyk i odniósł historyczne zwycięstwo. Przed walką był jednak skazywany na porażkę m.in. przez Daniela Cormiera.

Były mistrz dwóch dywizji to ekspert MMA, który także komentuje gale. Przy okazji main eventu UFC 259 mogliśmy usłyszeć wyjątkowo stronniczy komentarz. W sieci pojawiło się wiele komentarzy krytykujących DC. Widzowie twierdzili, że przez m.in. komentarze jego i Joe Rogana, mieli wrażenie, jakby Israel Adesanya zdominował cały pojedynek, a Błachowicz nie stanowił dla niego żadnego zagrożenia.

Cieszyński Książę po raz kolejny uciszył tych, którzy w niego nie wierzyli, a w tym przypadku również i lekceważyli. Podobnie było po zwycięstwie na UFC 253. Kiedy Błachowicz zdobył mistrzowski pas, DC próbował umniejszać sukces Polaka.

Jak już wiemy, były zawodnik zmienia swoje zdanie zależnie od sytuacji i tego, z kim rozmawia. Kiedy w jednej chwili chwali Polaka, przy okazji rozmowy z innymi osobami, będzie go krytykował i lekceważył. Cormier zraził tym do siebie wielu fanów MMA nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Komentator wciąż nie zamierza uznać sukcesu Błachowicza. Przed galą UFC 259 Israela Adesanyę nazywał najlepszym półciężkim na świecie, mimo że ten nie stoczył żadnego pojedynku w tej kategorii. Wydawało się, że po wygranej Janka, DC podszedł do całej sprawy na poważnie.

Tym razem stwierdził, że to inny zawodnik jest najlepszym półciężkim na świecie, fighter, który od ponad roku nie walczył w oktagonie, a obecnie przechodzi do kategorii ciężkiej.

W trakcie programu DC & Helwani, Cormier powiedział – Nawet teraz, mimo tego jak bardzo kochamy Jana Błachowicza i jak świetnie sobie poradził, nadal myślę, że Jones jest najlepszym półciężkim na świecie.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie