Fiorentina gromi na wyjeździe! Polski bramkarz z… asystą! [WIDEO]

przez Dariusz Oles
0
0
Jeden komentarz

W sobotnim meczu 27. kolejki Serie A, Fiorentina rozbiła w wyjazdowym spotkaniu Benevento 4-1. Bohaterem spotkania został Serb Dusan Vlahović, który w pierwszej połowie skompletował klasycznego hattricka. Przy jednej z bramek asystował Bartłomiej Drągowski.

Dusan Vlahović wpisał się na listę strzelców w 8, 26 i 45. minucie. Przy ostatniej bramce 21-latek wykorzystał kilkudziesięciometrowe podanie Bartłomieja Drągowskiego

Były bramkarz Jagiellonii, musiał jednak sam wyjmować piłkę z siatki. Polaka w 56.minucie pokonał Artur Ionita. W końcowych fragmentach meczu zwycięstwo Fiorentiny przypieczętował Valentin Eysseric

W drużynie Benevento cały mecz rozegrał Kamil Glik, który zaliczył bardzo słaby występ okraszony żółtą kartką.

Źródło: własne