Marcin Najman do Warszawskiego Dresika: „Stara kur*o i oszuście!”. Chodzi o wynagrodzenie z gali MMA-VIP. [WIDEO]

0
Marcin Najman do Warszawskiego Dresika:
fot. YouTube / Warszawski Dresik / FAME MMA / Marcin Najman

Marcin Najman wpadł w ostry konflikt z Warszawskim Dresikiem i nie zamierza sprawy tak po prostu zostawić. „El Testosteron” zapowiedział, że „za szkalowanie” jego prawnik złoży pozew o zniesławienie. O co dokładnie chodzi?

Marcin Najman kilka tygodni temu zorganizował pierwszą galę MMA-VIP, gdzie w walce wieczoru zawalczył z Taxi Złotówą, czyli Szymonem Wrześniem. Przed oficjalnym ważeniem Taxi Złotówa został zatrzymany przez policję i spędził kilkanaście godzin na „dołku”. W tym czasie Najman szukał zastępstwa i innego rywala, gdyby problemy Taxi Złotówy okazały się dużo poważniejsze.

Najman zaproponował Warszawskiemu Dresikowi, aby ten w razie komplikacji zastąpił Szymona Września. Warszawiak miał dostać za to 2000 zł, których jak twierdzi – do dziś nie ma.

Warszawski Dresik opublikował kilkuminutowe nagranie, w którym pokazuje rozmowę z Marcinem Najmanem.

„Najman zaproponował mi walkę ze sobą (…) Marcin nie był pewien i miał mi wszystko potwierdzić. W dzień ważenia dostałem od niego wiadomość, żebym wpadał – „Dresik wpadaj, podeślij swoje zdjęcie, jeśli mojego rywala nie będzie wpadasz ty.” W trakcie tego wszystkiego zaproponował mi to, że jeżeli jednak przyjedzie jego rywal to dostanę pewną kwotę. Było to 2000 zł, które mi się należało i do tej pory mi się należy za to, że tam w ogóle byłem – jako zawodnik rezerwowy.” – zaznacza Warszawiak.

Jak widzimy na screenach, które pokazuje Warszawski Dresik, ze strony Najmana padło kilka mocnych słów.

Na film od razu odpowiedział sam Najman, który zapowiedział, że sprawa trafi do sądu.

„Warszawski Dresik – Norbert Janecki otrzymał ustaloną stawkę za gotowość do walki 1 marca. To co robi obecnie to próba wyłudzenia drugi raz tych samych pieniędzy. Za szkalowanie mnie, w poniedziałek prawnik mój złoży pozew o zniesławienie.”

Źródło: Twitter / YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie