Ważne zwycięstwo Olympique Marsylii. Milik z kolejną bramką! [WIDEO]

przez Dariusz Oles
0
0
Jeden komentarz

W meczu 29. kolejki francuskiej Ligue 1, Olympique Marsylia zmierzyła się ze Stade Brest. Po zaciętym meczu i bramkom w samej końcówce lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3-1.

Worek z bramkami w tym spotkaniu otworzył Arkadiusz Milik, który w końcówce pierwszej połowy wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Polak zdecydował się na uderzenie z szesnastu metrów czym zaskoczył Gautiera Larsonneura. Dla 27-latka było to trzecie trafienie w lidze.

W drugiej odsłonie coraz więcej do powiedzenia mieli goście, wieńcząc swoją dobrą grę golem. W 71.minucie do wyrównania doprowadził Lilian Brassier. Po tej bramce Brest postanowiło bronić korzystnego rezultatu, co zemściło się w ostatnich minutach meczu. W 88.minucie na prowadzenie wyprowadził marsylczyków Florian Thauvin, a w doliczonym czasie gry Mickael Cuisance postawił kropkę nad i.

Olympique Marsylia zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, ale większość drużyn jeszcze nie rozegrała meczu w kolejce.

Źródło: własne