Krzysztof Głowacki przed walką o pas WBO – „Okolie nie ma doświadczenia. Nie był w trudnych momentach, nie wie, jak to jest”

0
Krzysztof Głowacki przed walką o pas WBO -
Fot. Krzysztof Głowacki, Facebook

Już w najbliższą sobotę 20 marca na gali w Wielkiej Brytanii Krzysztof Głowacki stanie do walki o mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej.

Do pojedynku z Lawrencem Okolie miało dojść już na gali 12 grudnia, ale na krótko przed walką Polak przeszedł test na Covid-19 i otrzymał wynik pozytywny. W zastępstwo wskoczył Nikodem Jeżewski, a stawką pojedynku był pas WBO International, natomiast zwycięzca w kolejnym starciu miał zmierzyć się z Głowackim. Liczyliśmy na mistrzowską walkę pomiędzy Polakami, niestety sędzia przerwał pojedynek już w drugiej rundzie w obawie o zdrowie Jeżewskiego.

W końcu Głowacki będzie mógł wykorzystać swoją szansę i zmierzyć się o mistrzowski pas WBO. Pięściarz, mimo że nie jest faworytem walki, to jest bardzo pewny siebie, co potwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Okolie nie ma doświadczenia. Nie był w trudnych momentach, nie wie, jak to jest. Psychika. Psychika będzie kluczem! Myślę, że jestem silniejszy. Nie chodzi o doświadczenie, po prostu jestem silniejszym i lepszym pięściarzem – powiedział pięściarz.

Wiele przeszedłem, ale z silną psychiką trzeba się urodzić. Ja to mam. Idę do przodu, nie poddaję się, a tego się nie da wypracować. Myślę, że na początku będzie chciał się ze mną bić. Nie chcę zdradzać taktyki, zobaczycie w ringu – dodał.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i widzą pewne zwycięstwo Okoliego. Głowacki to natomiast duży underdog i stawiając na to, że wygra, można zarobić duże pieniądze.

Kurs na zwycięstwo Krzysztofa Głowackiego – 3.20

Kurs na zwycięstwo Lawrenca Okolie – 1.35

Darmowy zakład za 29 zł.

Pojedynek Krzysztofa Głowackiego z Lawrencem Okolie możesz obstawić – tutaj.

Przy okazji możesz skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Źródło: Przegląd Sportowy

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie