poniedziałek, 26 lipca, 2021
Strona głównaKSWNorman Parke ponownie atakuje szefa KSW. Przerobił zdjęcie Martina Lewandowskiego.

Norman Parke ponownie atakuje szefa KSW. Przerobił zdjęcie Martina Lewandowskiego. [FOTO]

Konflikt na linii Normana Parke z jednym z szefów KSW, Martinem Lewandowskim najwyraźniej się zaostrza. Wszystko prawdopodobnie przez fakt, że Irlandczyk związał się z organizacją FAME MMA i już za kilka tygodni ma zawalczyć w formule bokserskiej z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

W grudniu Norman Parke nazwał Martina Lewandowskiego „dziw*ą” publikując obraźliwe wpisy w swoich mediach społecznościowych. Zawodnik miał pretensje oto, że Lewandowski jest mu winny 20 tysięcy za walkę z Mateuszem Gamrotem.

Stawką miał być mistrzowski pas, jednak Stormin nie zrobił wagi. Martin Lewandowski miał zapłacić zawodnikowi, jeśli ten mimo wszystko wyjdzie do wyczekiwanej przez kibiców walki z Gamerem.

Parke w tym pojedynku był bez najmniejszych szans. Został zmasakrowany przez Gamrota, a lekarz musiał przerwać walkę, po której Stormin trafił do szpitala.

Minęło już 6 miesięcy od mojej ostatniej walki w MMA, Lewandowski jest mi winny 20k (…) Jeżeli było by to tylko kilka tysięcy spoko, ale jeśli aż taka suma to nie wiem. Nadchodzą święta i dalej nic, nie obchodzą go zawodnicy, zablokuje ci próbę zarobienia pieniędzy w Polsce.” – zaznaczał w grudniu Norman.

Zawodnik ma cały czas ważny kontrakt z federacją KSW, mimo to zgodził się na walkę w FAME MMA, gdzie na zasadach bokserskich zawalczy z „Don Kasjo”.

Parke w jednym z wywiadów przyznał, że skoro nie jest mistrzem i nie musi bronić pasa, organizacja dała mu możliwość zarobienia pieniędzy w innej federacji. Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli FAME MMA w rozmowie z portalem Super Express, przyznał jednak, że z powodu obowiązującego kontraktu Normana Parke, pojedynek będzie musiał odbyć się poza granicami kraju.

– Cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia z Normanem i jego menadżerem. Ta walka nie może się odbyć na terytorium Polski, ze względu na zobowiązania kontraktowe Normana. Starcie to odbędzie się poza krajem, aby z tymi ograniczeniami być w zgodzie – powiedział Rozpara.

Martin Lewandowski sądzi jednak co innego i jak zapewniał w rozmowie z InTheCage.pl o walce Normana w FAME MMA nic nie wie.

„Pierwszy raz słyszę… to pokazuje jak szanuję inni promotorzy ustalenia w innych federacjach. Z tymi poważnymi organizacjami, jak FEN i Babilon już po latach różnych dziwnych prób mam wrażenie, że mam to za sobą, jak widać inni muszą się wiele nauczyć…” – zaznaczył na wstępie Lewandowski.

„Norman ma kontrakt z KSW na walki w MMA. My mamy pierwszeństwo do ustalania i decydowania jego walk. Ma zaproponowaną walkę na maj. Miał dwóch przeciwników, jeden się skontuzjował. Ma drugiego przeciwnika…”

– „Do momentu, kiedy ma kontrakt, ja uważam, że to jest nasz zawodnik, jeżeli on albo ktoś inny będzie chciał przycwaniakować, no to już odpowiedni prawnicy będą rozmawiać” – powiedział jeden z włodarzy KSW.

Na koniec Lewandowski zaznaczył, że wyciągnięte zostaną konsekwencje wobec Irlandczyka – „On nie może sobie przyjmować innych zobowiązań, nawet jak one dotyczą nie MMA. Walka w formule bokserskiej może spowodować, że wypadnie nam z rozpiski (…) nie wyobrażam sobie, że on walczy w Polsce, a miesiąc, czy półtorej później on jest u nas (…) Będziemy go pociągać do odpowiedzialności, jest to złamanie kontraktu. Nie widzę powodów, żeby tego nie robić.”

Wszystko wskazuje na to, że Martin Lewandowski nie rzucał słów na wiatr i prawdopodobnie ktoś już interweniował w sprawie walki Normana Parke w FAME MMA.

Irlandczyk ponownie zaatakował jednego z szefów KSW w mediach społecznościowych, przerabiając jego zdjęcie i publikując je na Instagramie:

Źródło: InTheCage / Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x