Kibice Jagielloni wściekli! Wzięli sprawy w swoje ręce.

0
Jagiellonia
fot. twitter @WujaJurek

Kibice Jagiellonii Białystok po tym jak w weekend wydali oświadczenie, w którym nie kryli niezadowolenia z postawy drużyny, postanowili odwiedzić piłkarzy podczas jednego z treningów. W trakcie spotkania padło wiele mocnych słów, po których można było łatwo wywnioskować, że cierpliwość „Dzieci Białegostoku” została wyczerpana. 

„Środowisko Kibiców i Sympatyków Jagiellonii Białystok zwraca się do Zarządu Klubu i Akcjonariuszy o podjęcie zdecydowanych działań w celu naprawy sytuacji sportowej w Jagiellonii.

Od kilku tygodni jesteśmy świadkami katastrofalnej postawy całego naszego zespołu, a po spotkaniu z Pogonią Szczecin wszyscy stanowczo stwierdzamy : TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE!

Oczekujemy zdecydowanych działań i wyciągnięcia konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za przygotowanie drużyny do rundy wiosennej, a także wobec zawodników, którzy swoją postawą godzą w dobre imię największego Klubu w północno-wschodniej Polsce.

Zakończył się czas próby. Postawy zespołu nie da się oglądać na boisku. Tak słabo grającej Jagiellonii nie widzieliśmy od dobrych kilku lat. Nie widać również perspektyw na lepsze jutro.

Trzeba podjąć trudne, lecz odważne decyzje w celu ratowania bytu Jagi w Ekstraklasie, w tym, czy też następnym sezonie!W razie przejścia obojętnie wobec tego, co się dzieje z drużyną, jako kibice zapowiadamy dalsze działanie już poza Internetem!”

Fani nie podzielili opinii prezesa klubu Cezarego Kuleszy, który chciał dać czas Bogdanowi Zającowi na wyjście ze sportowego kryzysu. Podczas rozmów z piłkarzami i sztabem zasugerowali trenerowi, by ten podał się do dymisji.

Nie minęła doba od spotkania, a zarząd Jagiellonii Białystok poinformował, że Zając przestał pełnić funkcję pierwszego trenera. 

Źródło: twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie