Bombardier zdradził, ile będzie ważył w dniu walki. Senegalczyk będzie sporo cięższy od Pudzianowskiego

0
Bombardier zdradził, ile będzie ważył w dniu walki. Senegalczyk będzie sporo cięższy od Pudzianowskiego
Fot. Bombardier, Instagram

Na KSW 59 w polskiej organizacji zadebiutuje Serigne Ousmane Dia, który w walce wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Zawodnik znany jako Bombardier to legenda senegalskich zapasów. Jest dwukrotnym mistrzem świata Laamb i zdobywcą tytułu Króla Aren. Mocną stroną Ousmane są nie tylko zapasy, ale także warunki fizyczne. Senegalczyk ma 198 centymetrów wzrostu, a w trakcie walk w formule Laamb ważył nawet 160 kilogramów.

Oznacza to, że będzie miał przewagę nad Mariuszem Pudzianowskim. Polak ma 186 centymetrów wzrostu, a jego waga przed ostatnią walką z Erko Junem to ponad 118 kilogramów. Tym razem fighter zamierza wnieść na wagę nieco więcej niż 120 kilogramów.

Jeszcze dwa tygodnie temu miałem chyba ze 131 kilogramów, już zjechałem do 124 kg, jeszcze ze dwa-trzy kilogramy muszę urwać, bo mój przeciwnik to wielkie, wielkie chłopisko będzie. Tak ze 130-140 kilogramów – powiedział pod koniec lutego.

Również Bombardier zdradził, ile mniej więcej będzie ważył w dniu walki z Polakiem. W rozmowie z Polsat Sport przyznał – Obecnie ważę 145 kilogramów i z taką wagą chcę wejść do klatki w sobotę. Natomiast w senegalskich zapasach można ważyć nawet 160 kilogramów.

DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 59

Odbierz darmowy zakład za 29 zł i obstaw galę KSW 59! Po otwarciu konta otrzymasz FREE BET w wysokości 29 zł. Dodatkowo otrzymasz bonus na start w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA do 200 PLN! Jeśli Twoje typy okażą się nietrafione to na konto główne dostaniesz cashback!

Otwórz konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund.

Źródło: Polsat Sport

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie