Czwartek, 18 Lipca, 2024

Marcin Różalski o Najmanie – “Wychodek, który dostaje w pi**ę od każdego” [WIDEO]

Marcin Różalski o Najmanie - "Wychodek, który dostaje w pi**ę od każdego" [WIDEO]
Fot. Marcin Różalski, Instagram
Opublikowane 19 marca 2021, 09:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Różalski w wywiadzie z portalem mymma.pl wyjaśnił, jak podchodzi do krytyki, jaka spłynęła na niego po walce z Joshem Barnettem.

Na gali Genesis Różal na gołe pięści zmierzył się z byłym mistrzem UFC. Zawodnicy stoczyli zaciętą walkę, jednak ostatecznie zwycięzcą został Barnett. Z powodu kontuzji oka lekarz nie pozwolił Różalowi wyjść do trzeciej rundy. W pewnym momencie fighter krzyknął „Nie wiedzę na oko kurwa!“, co było odpowiedzią na pytanie sekundanta.

Po walce na zawodnika spłynęła ogromna fala krytyki ze strony nie tylko kibiców, ale także innych sportowców, którzy przypomnieli narrację prowadzoną przed walką, kiedy to Marcin Różalski mówił, że chciałby zginąć w ringu.

Przegraną Różala skomentował m.in. Marcin Najman, który na swoim kanale YouTube powiedział – Słuchajcie, są walki, z których człowiek nie może być dumny. Ja mam również takie walki na swoim koncie choćby z tym litewskim kulturystą. I przede wszystkim, dlatego że tę walkę odpuściłem. Tego nie powinienem zrobić i wstyd mi jest za to. Natomiast jak pokazuje życie, na każdego kozaka znajdzie się jakiś kozak.

Czasami nie warto takich wielkich słów używać w kontekście sportu, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma jakieś swoje słabości. Marcin Różalski wydaje mi się, że wykazał jakąś słabość między drugą a trzecią rundą i tyle w temacie. Natomiast zaklinanie rzeczywistości w moim odczuciu jest niepotrzebne, bo koń, jaki jest, każdy widzi.

On trenuje w tej małej salce i on tam chcąc nie chcąc bardzo dużo rzeczy robi statycznych, on w tej walce był bardzo statyczny, gdyby trochę uruchomił nogi… no w tym wieku ciężko nogi uruchamiać. Poza tym on tam jakiś ma niedowład, więc to jest ciężkie. Natomiast myślę, że ta mała sala, też mogła mieć wpływ na te przygotowania, że to się tak potoczyło – dodał, wyjaśniając dlaczego Różal przegrał.

W rozmowie z portalem mymma.pl zawodnik Genesis powrócił do tego komentarza i w ostrych słowach odpowiedział – Największy wojownik ku**a ever wypowiada się na temat mojej walki, ku**a, że uważnie powinien dobierać słowa, to tamto. Ku**a wychodek, który dostaje w pi**ę od każdego.

On się będzie wypowiadał na temat mojej walki, że ja miałem za mało miejsce w garażu. W garażu uj***łem jednego, drugiego, trzeciego zrobiłem, pas. On będzie mi swoje koncepcje pier***ny gadał – dodał.

Źródło: YouTube / mymma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments