Najman odpowiada Różalowi – „Saleta miał go na deskach, a ja na deskach miałem Saletę” [WIDEO]

0
Najman odpowiada Różalowi -
Fot. Marcin Najman, Twitter

Marcin Najman odpowiedział Różalowi, który w rozmowie z portalem mymma.pl nie szczędził ostrych słów El Testosteronowi.

Marcin Różalski w wywiadzie powrócił do swojej walki na Genesis i krytyki, jaka spłynęła na niego po porażce. Fighter przegrał z Joshem Barnettem po tym, jak lekarz przerwał pojedynek z powodu kontuzji oka Polaka. Po gali pojawiły się komentarze nie tylko ze strony kibiców, ale również innych sportowców.

Między innymi właśnie El Testosteron postanowił zabrać głos i na swoje social media udostępnił film, na którym powiedział – Czasami nie warto takich wielkich słów używać w kontekście sportu, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma jakieś swoje słabości. Marcin Różalski wydaje mi się, że wykazał jakąś słabość między drugą a trzecią rundą i tyle w temacie. Natomiast zaklinanie rzeczywistości w moim odczuciu jest niepotrzebne, bo koń, jaki jest, każdy widzi.

Do sieci trafiło także kilka innych wypowiedzi El Testosterona. W ostatnim wywiadzie Różal odpowiedział na nie w ostrych słowach – On się będzie wypowiadał na temat mojej walki, że ja miałem za mało miejsce w garażu. W garażu uj***łem jednego, drugiego, trzeciego zrobiłem, pas. On będzie mi swoje koncepcje pier***ny gadał.

Długo nie musieliśby czekać na reakcję Najmana. El Testosteron na swoim kanale YouTube przypomniał pierwsze spotkanie z Różalem, które miało miejsce, gdy zawodnik Genesis walczył z Przemysławem Saletą. Najman wymienił później z Różalskim kilka „sympatycznych” sms-ów.

Po jakimś czasie El Testosteron miał zobaczyć nagranie w sieci, na którym w ostrych słowach Różal go obraża – Dużo stracił w moich oczach w tym momencie. Przede wszystkim dlatego, że pokazał, że nie jest do końca takim niezależnym człowiekiem i to nie jest tak, że ona ma zawsze swoje zdanie.

Najman dodał, że ostatni komentarz Różala to „ten sam poziom co FAME MMA”. Na koniec w swoim stylu podsumował – On od Salety dostał bicie. a Saleta dostał bicie ode mnie na KSW 14 i cokolwiek by nie powiedział, to tak jest. Saleta miał go na deskach, a ja na deskach miałem Saletę, to jest ta różnica.

Co ciekawe, El Testosteron z Przemysławem Saletą walczył dwa razy, raz w formule MMA i raz w kick-boxingu. Oba pojedynku Najman przegrał w pierwszej rundzie.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie