Różal o problemach Gracjana Szadzińskiego po Genesis – „Przeszedł kilka operacji. Ma poważne problemy” [WIDEO]

Różal o problemach Gracjana Szadzińskiego po Genesis - "Przeszedł kilka operacji. Ma poważne problemy" [WIDEO]
Fot. Gracjan Szadziński, YouTube
Opublikowane 19 marca 2021, 11:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy


Marcin Różalski, który udzielił wywiadu portalowi mymma.pl, wyjaśnił, jak bardzo niebezpieczne są walki na gołe pięści, podając przykład Gracjana Szadzińskiego.

Szadziński na gali Genesis zmierzył się z Janem Sirokym. Zawodnicy dali świetną, zaciętą walkę. Potężne ciosy widzieliśmy zarówno w pierwszej, jaki i w drugiej rundzie. W drugiej odsłonie Szadziński zwyciężył pojedynek po mocnym ciosie w wątrobę rywala. Kibice nie mieli wątpliwości, że był to najlepszy pojedynek gali Genesis.

Szczerze mówiąc, myślałem, że się podniesie. Jesteśmy wojownikami, wychodzimy do klatki, więc to już zapowiada, że musimy mieć charakter. Myślałem, że się nie podda i mimo wszystko z bólem będzie walczył. Też mógłbym się poddać, bo mam pipe pod okiem – powiedział po walce Szadziński.

Niestety jak się okazało, zawodnik ma poważne problemy ze zdrowiem. Walka doprowadziła do kontuzji oka, a fighter musiał przejść operacje, o czym wspomniał Marin Różalski.

Walka na gołe pięści pokazuje to, że to może być pierwsza i ostatnia walka. Tak jak Gracjan Szadziński po wygranej walce ma bardzo poważne problemy z okiem, ze wzrokiem. Już przeszedł kilka operacji, kilka zabiegów i teraz w sytuacji, gdyby nie zarobił jakichś tam godnych pieniędzy i federacja by mu nie pomogła, to wiesz jakby to było – powiedział Różal.

Źródło: mymma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments