środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaKSWBartosiński wygrywa przez TKO! Fantastyczny powrót Polaka po ciężkiej rundzie!

Bartosiński wygrywa przez TKO! Fantastyczny powrót Polaka po ciężkiej rundzie!

Za nami trzeci pojedynek gali KSW 59, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Mariusza Pudzianowskiego z ogromnym „Bombardierem”. W trzecim starciu znany z programu „Tylko Jeden”, Adrian Bartosiński zawalczył z Hiszpanem, Lionelem Padillą.

Dla Polaka była to dziesiąta walka w karierze i debiut w organizacji KSW. Przypomnijmy, że Bartosiński po wygranej walce z Kamilem Dołgowskim i Piotrem Walawskim w „Tylko Jeden” przeszedł do finału, gdzie miał zawalczyć z Tomaszem Romanowskim. Zawodnika reprezentującego Octopus Łódź z finału wyeliminowała jednak kontuzja.

Dla zawodnika z Hiszpanii był to debiut w organizacji KSW. Na dziewięć ostatnich pojedynków, przegrał tylko raz. W dwóch ostatnich starciach, które stoczył w 2019 roku nokautował swoich rywali w pierwszych rundach.

W dzisiejszej walce lepszy okazał się lepszy Bartosiński, który zwyciężył walkę w trzeciej rundzie!

RELACJA

Pierwsza runda. Padilla rozpoczyna od dwóch mocnych lowicków. Walka przechodzi do klinczu pod siatką. Polak próbuje obalić i w końcu się to udaje. 2 minuty do końca, zawodnicy nie wymienili zbyt wielu ciosów. Walka toczy się w parterze pod siatką. Zawodnicy się podnoszą, jednak pojedynek jest kontynuowany w klinczu pod siatką. Bartosiński próbuje poddać rywala gilotyną, niestety nie starczyło mu czasu.

Padilla rozpoczął od wysokiego kopnięcia i próbuje obalić Polaka. Fighter zdecydowanie nie chce walczyć w stójce. Bartosiński zapiął rywala pod siatką. Obalenie i Polak ląduje na plecach. Bartosiński wstaje z Padillą na plecach. Spory kryzys Polaka. Hiszpan nie daje rozerwać klinczu. Bartosiński stracił dużo siły, co wykorzystuje Padilla, który kontroluje pojedynek. Walka wraca do parteru, gdzie Hiszpan wyprowadza znacznie więcej ciosów. Pod koniec drugiej rundy walka wraca do stójki, jednak Padilla szybko obala Bartosińskiego.

Trzecia runda. Zawodnicy wymieniają mocne ciosy w stójce. Padilla atakuje kopnięciami. Bartosiński zamyka rywala na siatce i mocno trafia przy rozerwaniu klinczu. Polak ma szansę zwyciężyć ten pojedynek przed czasem, Padilla unika walki w stójce. Nieudane kopnięcie Hiszpana, Bartosiński sprowadza walkę do parteru. Starcie wraca do stójki, Padila próbuje obalić, jednak Polak kontruje i walka toczy się przy siatce w parterze. Minuta do końca, mocne ciosy Polaka, Padilla przyjmuje uderzenia! Sędzia przerywa walkę! Polak wygrywa po ciężkiej drugiej rundzie!

Wyniki KSW 59: Fight Code

Mariusz Pudzianowski (13-7) vs Bombardier (2-0)

Antun Račić (25-8-1) vs Sebastian Przybysz (7-2)

Damian Janikowski (5-3) vs Jason Radcliffe (16-7)

Michał Włodarek (8-2) vs Darko Stošić (13-4)

Krystian Kaszubowski (9-1) vs Michał Pietrzak (9-4)

Łukasz Rajewski (10-6) vs Konrad Dyrschka (11-1)

Adrian Bartosiński (10-0) vs Lionel Padilla (8-2)

Sebastian Rajewski (10-6) vs Savo Lazić (10-6)

Cyprian Wieczorek (0-1) vs Patryk Likus (1-0)

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Pudzianowski potwierdza! Trwają rozmowy w sprawie walki z „Górą”! „Jak spełnią...

0
Niedawno Was informowaliśmy, że nasz rodak Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Pierwotnie Islandczyk miał we wrześniu zawalczyć z Eddie Hallem, lecz ten doznał kontuzji. Od razu pojawiły się spekulacje, że to właśnie „Pudzian” może być nowym rywalem Bjornssona. Wszystko na to wskazuje, że ostatecznie może dojść do takiej walki.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x