Stošić nokautuje Włodarka! Całkowita dominacja Serba!

Stošić nokautuje Włodarka! Polak odpłynął po potężnym ciosie Serba!
Fot. KSW
Opublikowane 20 marca 2021, 22:21
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Kolejna walka KSW 59 za nami! W klatce zobaczyliśmy żądnego krwi Michała „Komara” Włodarka, który zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC, Darko Stosicem! Pojedynek zakończył się nokautem w drugiej rundzie! Stosić całkowicie zdominował starcie!

Michał Włodarek ostatni raz walczył na gali KSW 52, gdzie w 34 sekundy znokautował Srdjana Marovicia. Poznaniak spektakularnie znokautował również w 27 sekund Michała Andryszaka. Nie zawsze jednak było kolorowo, bowiem Włodarek przegrywał m.in. z takimi zawodnikami jak Szymon Bajor, Oli Thompson czy Michał Kita.

Na dzisiejszej gali KSW 59 jego rywalem był Darko Stošić, który zaczynał swoją przygodę ze sportami walki od judo. Po znakomitej karierze w tej dyscyplinie zdecydował się na rozpoczęcie startów w MMA. Od 2012 roku stoczył już 17 pojedynków, z których 13 wygrał.

Na swoim koncie Stošić ma między innymi tytuł mistrzowski organizacji Final Fight Championship oraz kilka pojedynków dla UFC. U światowego giganta walczył 4 razy z czego wygrał tylko raz. Jego porażki kończyły się jednak przez niejednogłośną decyzję sędziowską, a w klatce pokazywał bardzo wysoki poziom umiejętności.

Walka Włodarka ze Stosicem była szóstym pojedynkiem na karcie KSW 59.

RELACJA

Pierwszy pojedynek tego wieczoru w wadze ciężkiej! Komar od początku naładowany energią, bardziej aktywny atakuje mocnymi kopnięciami. Stosić szybko obala Polaka, jednak Komar wstaje. Włodarek kopie z potężną siłą. Stosić ponownie obala, Serb jest świadomy tego, co grozi mu w stójce. Stosić bardziej aktywny, wyprowadza w parterze więcej ciosów. Włodarek w ostatniej sekundzie uniknął ciężkiego ciosu rywala. Połowa rundy za nami. Stosić coraz bardziej się rozkręca. Komar przyjmuje dużo ciosów. Włodarek dał radę wrócić do stójki i nie trafi czasu, atakuje Stosicia. Kolejne obalenie! Były zawodnik UFC bez problemu sprowadza pojedynek do parteru. Włodarek mocno obijany. Zdecydowanie runda dla Serba.

Na twarzy Komara widzimy rozcięcie. Stosić rozpoczyna od niskich kopnięć. Komar walczy z opuszczonymi rękami. Stosić spokojnie czeka na okazję. Kolejne obalenie, Serb robi to z dużą łatwością. Walka wraca do stójki. Stosić rzuca się z ciosami na Polaka! Komar przetrzymał kryzys. Stosić przyjmuje ataki na gardę i ponownie sprowadza pojedynek do parteru. Zza pleców obija Polaka, jednak Komar podnosi się i resztką sił atakuje. Stosić znowu obala większego przeciwnika. Serb doskonale kontroluje walkę i cały czas realizuje swój plan. Komar cały czas przyjmuje mocne ciosy. Stosić podnosi się i spada z potężnym ciosem na Komara! Koniec walki! Sędzia przerywa pojedynek!

Wyniki KSW 59: Fight Code

Mariusz Pudzianowski (13-7) vs Bombardier (2-0)

Antun Račić (25-8-1) vs Sebastian Przybysz (7-2)

Damian Janikowski (5-3) vs Jason Radcliffe (16-7)

Michał Włodarek (8-3) vs Darko Stošić (14-4)

Krystian Kaszubowski (9-1) vs Michał Pietrzak (9-4)

Łukasz Rajewski (11-6) vs Konrad Dyrschka (11-2)

Adrian Bartosiński (10-0) vs Lionel Padilla (8-2)

Sebastian Rajewski (10-6) vs Savo Lazić (10-6)

Cyprian Wieczorek (0-1) vs Patryk Likus (1-0)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO