Najman stawia Różalowi diagnozę lekarską – „Według mojej oceny, to ty masz…” [WIDEO]

0
Najman stawia Różalowi diagnozę lekarską -
Fot. Różal, YouTube

Marcin Najman po ostatnim wywiadzie Marcina Różalskiego z portalem mymma.pl postanowił wystawić diagnozę lekarską i polecił zawodnikowi Genesis leczenie.

Kilka dni temu Różal w wywiadzie powróci do krytyki, jaka spłynęła na niego po walce z Joshem Barnettem. Wówczas m.in. właśnie El Testosteron postanowił zabrać głos i skomentować występ Różalskiego. Były mistrz KSW odpowiedział Najmanowi w ostrych słowach – Największy wojownik ku**a ever wypowiada się na temat mojej walki, ku**a, że uważnie powinien dobierać słowa, to tamto. Ku**a wychodek, który dostaje w pi**ę od każdego.

On się będzie wypowiadał na temat mojej walki, że ja miałem za mało miejsce w garażu. W garażu uj***łem jednego, drugiego, trzeciego zrobiłem, pas. On będzie mi swoje koncepcje pier***ny gadał – dodał Różal.

W sieci szybko pojawiła się odpowiedź Najmana na „zaczepki”. El Testosteron klasycznie w swoim stylu zaznaczył – On od Salety dostał bicie. a Saleta dostał bicie ode mnie na KSW 14 i cokolwiek by nie powiedział, to tak jest. Saleta miał go na deskach, a ja na deskach miałem Saletę, to jest ta różnica.

Marcin Najman nawiązał do dwóch pojedynków, które oczywiście przegrał z Przemysławem Saletą i to już w pierwszej rundzie.

El Testosteron postanowił obejrzeć cały wywiad z udziałem Różalskiego i zdiagnozował problem zawodnika Genesis – Bracie, ty musisz się udać do lekarza. Wedle mojej oceny, to ty masz nerwicę lękową. To są wszystkie objawy nerwicy lękowej. Widziałem kiedyś, jak pewna osoba przez długi okres nie zdawała sobie z tego sprawy, męczyła się tak jak ty. Dokładnie te same objawy. Dosyć długo się z tego wychodzi, ale trzeba to leczyć i trzeba się tym zająć.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie