Darko Stosic po znokautowaniu Włodarka: „Skupiam się na KSW i tutaj chce być mistrzem wagi ciężkiej”
przez FW
Mocne uderzenie w kategorii ciężkiej było jedną z atrakcji gali KSW 59. Niebezpieczny Michał Włodarek przywitał w okrągłej klace lubiącego nokautować rywali Darko Stošicia.
Polak dynamicznie rozpoczął walkę stawiając zdecydowanie na stójkę, ale Serb szybko go obalił i na macie kontrolował pojedynek. Pod koniec rundy Michał wrócił do stójki, ale Darko ponownie udanie przeniósł starcie do parteru.
W drugiej rundzie walka zdecydowanie dłużej rozgrywała się w stójce, ale Polak nie znalazł sposobu na Serba. W końcu bój ponownie trafił do parteru, gdzie Darko trafił z góry potężnym ciosem w głowę Polaka tym samy nokautując go na macie.
W rozmowie z dziennikarza Stosic, który jest byłym zawodnikiem UFC powiedział, że skupia się tylko i wyłącznie na KSW i celuje w mistrzowski pas – „Byłem bardzo głodny walki, myślę tylko o pasie, który chce odebrać De Friesowi (…) Zdecydowanie cała koncentracja skupia się teraz na KSW. Bardzo mi się tutaj podoba i chce zostać tutaj mistrzem.”
Cały wywiad tutaj:
- UFC: Baraniewski vs Tafa. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online
- Baraniewski w limicie przed UFC Vegas 118. Rywal z problemami na wadze
- Maja Chwalińska w finale Roland Garros. Buk daje 500 PLN, jeśli wygra seta!
- Dyrektor sportowy KSW o komentuje zamieszanie po finale Projektu Fighter: Powiedziałem mu, że nie powinien tego robić
- Wojsław Rysiewski wyjaśnił temat Dominika Zadory w KSW: Chcę dać mu szansę