Mike Tyson odrzucił ofertę za 25 mln dolarów! Nie zobaczymy hitowego pojedynku z wielką legendą boksu?

0
Mike Tyson odrzucił ofertę za 21,5 mln funtów! Bestia nie chce walczyć ze swoim pogromcą?
Fot. Mike Tyson, Instagram

Kilka dni temu Mike Tyson zdradził, kiedy wróci na ring. Wszyscy liczyliśmy na dopełnienie trylogii, jednak okazuje się, że Bestia nie chce kolejny raz walczyć ze swoim pogromcą.

W 2020 roku Tyson powrócił na ring po 15-letniej przerwie. Wystąpił w main evencie gali w Los Angeles, a jego rywalem był Roy Jones Jr. Pięściarz zapowiedział, że nie był to jednorazowy powrót do boksu i planuje toczyć kolejne pojedynki. Kiedy media obiegła informacja, że po raz kolejny zobaczymy bestię na ringu, niedługo później powrót z emerytury zapowiedział również Evander Holyfield.

Pięściarze mieli okazję walczyć ze sobą dwukrotnie. Pierwsze starcie odbyło się 9 listopada 1996, a po 11 rundach zwyciężył Holyfield. Rewanż miał miejsce 28 czerwca 1997 roku. Tym razem pojedynek zakończył się już po 3. rundzie, po tym, jak Tyson odgryzł kawałek ucha rywala.

Kibice liczyli na to, że po latach zobaczymy kolejny pojedynek dwóch legend. Pięściarze zaczęli rozmowy w tej sprawie. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i niedługo poznamy konkretne informacje. Zarówno Holyfield i Tyson zapewniali, że jest to pojedynek, który po prostu musi się odbyć.

Bestia kolejną walkę ma stoczyć 29 maja na stadionie Hard Rock w Miami. Niestety wiemy, że jego rywalem na pewno nie będzie The Real Deal. Tyson dostał ofertę pojedynku, za który zarobiłby 25 mln dolarów. Pięściarz nie chce jednak walczyć ze swoim pogromcą.

Myśleliśmy, że to już dogadane, ale wszystko się rozpadło, kiedy ludzie Tysona wycofali się z negocjacji – powiedział w rozmowie z ESPN menadżer Holyfielda Kris Lawrence.

Negocjowaliśmy w dobrej wierze i okazuje się, że jedynie zmarnowaliśmy nasz czas – dodał.

Źródło: ESPN

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie