Misiek z Nadarzyna zadebiutuje w MMA! – ” Jestem jak najbardziej chętny na walkę z Masą!”

0
Misiek z Nadarzyna zadebiutuje w MMA! -
Fot. Misiek z Nadarzyna, Facebook

Coraz częściej na polskiej scenie MMA debiutują nowe, barwne postaci, które próbkują swoich sił w pojedynkach freak-fight. Tym razem swój debiut zapowiedział słynny gangster.

Mirosław Dąbrowski znany jako Misiek z Nadarzyna. Gangster ma na swoim koncie wyroki za takie przestępstwa jak pobicie milicjanta, czy przemyt spirytusu o wartości 15 mln dolarów. Misiek zakończył już swoją działalność przestępczą, a w ostatnim czasie coraz częściej udziela się w social mediach.

Były gangster potwierdził, że już niedługo zobaczymy jego debiut – No oszukałbym, gdybym powiedział, że nie miałem już kilku propozycji. Nie mogę wymieniać federacji, bo to wszystko jest w powijakach. Na pewno będę się bił. Z kim? No najchętniej to każdy wie, z kim. Nie będę mu robił reklamy – powiedział Misiek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Dziennikarz odpowiedział, że oczywiście chodzi o pojedynek z najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, czyli Masą.

Ja jestem w każdej chwili, tylko potrzebne są umowy, nie umowy i jedziemy. Chętny? Jak najbardziej, pokażemy wtedy, kto jest kozak. Nawet gdybym być może mógł nawet dostać, to go ku*wa zagryzę. Ja mam ku*wa serce lwa, nie zająca – dodał Misiek.

Były gangster zapewnił, że na pewno zobaczymy jego występ w znanej federacji. Dostawał już oferty walk w MMA oraz pojedynków pięściarskich.

Misiek dodał, że waży obecnie 132 kilogramy, co ciekawe przygotowując się do debiutu, zrzucił już 14 kilogramów. Rozpoczął treningi od biegów, żeby wydolnościowo być gotowym na cały pojedynek. Zapewnia, że aktualnie wytrzymuje 3 rundy po 3 minuty.

Dąbrowski dodał również, że prawdopodobnie więcej na temat pojedynku dowiemy się w kwietniu. Nie ukrywa także, że formuła nie robi mu różnicy – Jak przpier**le ku*wa lowkicka jakiegoś, to ku*wa wywrotka musi być.

Źródło: MMA-bądź na bieżąco

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie