Zawodnicy GROMDY przeciwko walce Żuroma z Sobotą – „GROMDA jest tylko dla prawdziwych skurw***i z charakterem”

Zawodnicy GROMDY przeciwko walce Żuroma z Sobotą - "GROMDA jest tylko dla prawdziwych skurw***i z charakterem"
Fot. Sobota / Żurom, Instagram
Opublikowane 23 marca 2021, 15:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj wieczorem na Facebooku pojawiła się wiadomość, że Żurom rzucił Sobocie wyzwanie. Chce z nim walczyć na gołe pięści.

Żurom chciałby zmierzyć się ze szczecińskim raperem po tym, jak wybucha afera w związku z zeznaniami małego świadka koronnego, które miał potwierdzić Michał Sobolewski. Sobota został mocno skrytykowany, także przez innych raperów. Wciąż trwa głośny konflikt Sobolewskiego z Jongmenem.

Sobota wyzywam cię na pojedynek. Potwierdziłeś u mnie na Instagramie Andrzej Żurom Żuromski. Zapraszam cię i to nie na jakieś rękawice. Jestem po rozmowie z włodarzem GROMDA i zapraszam cię na walkę na same pięści. Z chęcią ci obije ten konfidencki ryj. Włodarze są zainteresowani zorganizowaniem takiej walki – powiedział Żurom w nagraniu.

Pojawiło się również nagranie Mariusza Grabowskiego jednego z włodarzy organizacji, który potwierdził, że jak najbardziej jest zainteresowany zorganizowaniem pojedynku na gali GROMDA – Witam serdecznie. Widzę, że zrobiło się duże zamieszanie wokół walki Żurom vs Sobota. Piszecie, dzwonicie, więc tak, chciałbym krótką informację podać, że jestem po rozmowie z Żuromem. Jest jego wola, żeby wystąpić na ringach w federacji GROMDA w walce z Sobotą. Jeśli jest wola z drugiej strony, żeby taką walkę zrobić, chętnie się podejmę organizacji tej walki. Wiecie, gdzie mnie znaleźć.

Pomysł takiej walki spotkał się z dużą krytyką, zarówno ze strony kibiców, jaki i ze strony fighterów walczących w organizacji GROMDA. Głos w tej sprawie zabrał Dominik DOMINO Machlik i Łukasz GOAT Parobiec.

Nie róbcie wstydu Gromda to nie jest miejsce dla takich ludzi – napisał Machlik, który na ostatniej gali walczył z ZADYMĄ.

Co się dzieje, jakiś podrzędny „raper” wyzywa do walki słynnego rapera, nie wiem po co, żeby się wybić na jego nazwisku. Co to da, nawet jak jest frajerem i Cię doje*ie to co po tym, już nie będzie frajerem. Na GROMDZIE nie ma miejsca dla freakow idźcie sobie „wyjaśniać” do famemma. Gromda jest tylko dla prawdziwych skurw**li z charakterem – dodał Łukasz Parobiec.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments