Mike Tyson zmierzy się z Holyfieldem! Znamy datę pojedynku!

0
Mike Tyson zmierzy się z Holyfieldem! Znamy datę pojedynku!
Fot. Evander Holyfield / Mike Tyson, Instagram

Dopiero co media obiegła informacja, że obóz Tysona wycofał się z negocjacji. Teraz okazuje się, że Bestia jednak zawalczy z Holyfieldem!

Początkowo obaj pięściarze bardzo chcieli zmierzyć się po raz kolejny. Według doniesień, jakie trafiały do sieci, wszystko zmierzało w dobrym kierunku, jednak nagle menadżer Holyfielda Kris Lawrence w rozmowie z ESPN oświadczył, że ludzie Tysona wycofali się z negocjacji i Bestia nie przyjął oferty opiewającej na 25 mln dolarów.

Myśleliśmy, że to już dogadane, ale wszystko się rozpadło, kiedy ludzie Tysona wycofali się z negocjacji – powiedział w rozmowie z ESPN menadżer Holyfielda Kris Lawrence.

Negocjowaliśmy w dobrej wierze i okazuje się, że jedynie zmarnowaliśmy nasz czas – dodał.

Teraz Mike Tyson na Instagramie potwierdził, że będziemy świadkami hitowego pojedynku dwóch legend – Chcę, żeby każdy wiedział, że dojdzie do mojej walki z Holyfieldem – powiedział Bestia.

Słuchajcie, odniosę sukces 29 maja – dodał.

Znamy już zarówno termin, jak i miejsce pojedynku. Trylogia dopełni się na stadionie Hard Rock w Miami. Być może podobnie jak w przypadku walki Tysona z Roy’em Jonesem Jr. starcie legend poprzedzą inne ciekawe walki, w tym również freak-fighty oraz występy znanych artystów.

Pięściarze mieli okazję walczyć ze sobą dwukrotnie. Pierwsze starcie odbyło się 9 listopada 1996, a po 11 rundach zwyciężył Holyfield. Rewanż miał miejsce 28 czerwca 1997 roku. Tym razem pojedynek zakończył się już po 3. rundzie, po tym, jak Tyson odgryzł kawałek ucha rywala.

Źródło: TalkSport / ESPN / Instagram

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie