Szef GROMDY zmienił zdanie w sprawie walki Żuroma z Sobotą – „GROMDA tylko dla twardych i charakternych sku***eli” [WIDEO]

0
Szef GROMDY zmienił zdanie w sprawie walki Żuroma z Sobotą -
Fot. Żurom / Sobota, Youtube, Instagram

Mariusz Grabowski jeden z szefów GROMDY wycofał się z deklaracji, którą złożył dwa dni temu. Oświadczył, że nie zorganizuje pojedynku Żuroma z Sobotą.

Andrzej Żuromski chciał zmierzyć się ze szczecińskim raperem i wyjaśnić trwający od pewnego czasu konflikt. Na Sobotę wylała się fala krytykowi przez to, że miał potwierdzić zeznania małego świadka koronnego. Raper, który walczył w FAME MMA, jest skłócony m.in. także z innym byłym zawodnikiem tej organizacji Jongmenem.

Mariusz Grabowski na social mediach potwierdził, że jest jak najbardziej zainteresowany w zorganizowaniu starcia Soboty z Żuromem – Witam serdecznie. Widzę, że zrobiło się duże zamieszanie wokół walki Żurom vs Sobota. Piszecie, dzwonicie, więc tak, chciałbym krótką informację podać, że jestem po rozmowie z Żuromem. Jest jego wola, żeby wystąpić na ringach w federacji GROMDA w walce z Sobotą. Jeśli jest wola z drugiej strony, żeby taką walkę zrobić, chętnie się podejmę organizacji tej walki. Wiecie, gdzie mnie znaleźć – powiedział.

Pomysł takiego pojedynku nie spodobał się zarówno dużej części kibiców, jak i zawodników GROMDY, którzy za pośrednictwem social mediów wyrazili swoje niezadowolenie.

Nie róbcie wstydu, Gromda to nie jest miejsce dla takich ludzi – napisał Machlik, który na ostatniej gali walczył z ZADYMĄ.

Co się dzieje, jakiś podrzędny „raper” wyzywa do walki słynnego rapera, nie wiem po co, żeby się wybić na jego nazwisku. Co to da, nawet jak jest frajerem i Cię doje*ie to co po tym, już nie będzie frajerem. Na GROMDZIE nie ma miejsca dla freakow, idźcie sobie „wyjaśniać” do famemma. Gromda jest tylko dla prawdziwych skurw**li z charakterem – dodał Łukasz Parobiec.

Sobota zgodził się na pojedynek z Żuromskim, jednak postawił swoje warunki. Nie odpowiadała mu m.in. kategoria wagowa. Jego żona, która jest jednocześnie menadżerką, wspomniała również, że starcie może zostać zorganizowane przez federację FAME MMA. Jeśli Żurom będzie zainteresowany walką, to zobaczymy ją właśnie prawdopodobnie w poznańskiej organizacji.

Swoją decyzję przemyślał również Grabowski, który na Instagramie przekazał – Po wszystkich rozmowach i przemyśleniach uspokajam kibiców. GROMDA jak zwykle w krwawy piątek, żadna sobota. I przypominam, elitarny klub GROMDA tylko dla twardych i charakternych skur***li.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie