Bombardier przeszedł operację. Wydał oświadczenie i zwraca się do kibiców z Polski

0
Bombardier przeszedł operację. Wydał oświadczenie i zwraca się do kibiców z Polski
Fot. Bombardier, YouTube

Na gali KSW 59 zobaczyliśmy powrót Mariusz Pudzianowskiego. Fighter w main evencie miał zmierzyć się z Bombardierem, jednak Senegalczyk trafił do szpitala.

Półtora godziny przed rozpoczęciem gali organizacja poinformowała, że Serigne Ousmane Dia nie zawalczy z Pudzianem. Dwukrotnego mistrz świata Laamb zastąpił Nikola Milanović, dla którego występ na KSW 59 był debiutem w zawodowej organizacji.

„Rywal Mariusza Pudzianowskiego, Ousmane „Bombardier” Dia na KSW 59 doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Walka Mariusza Pudzianowskiego się odbędzie. Organizacja KSW jest w trakcie finalizowania nowego przeciwnika” – przekazali organizatorzy chwilę przed galą.

Niestety pojedynek wieczoru nie mógł zadowolić kibiców. Tak jak wszyscy oczekiwali, Pudzian bez problemu rozprawił się z rywalem w nieco ponad minutę. Zarówno były strongman, jak i organizacja oraz sam Bombardier liczą na to, że odwołany pojedynek odbędzie się w innym terminie.

Bombardier przeszedł już operację w Paryżu i wydał oświadczenie w sprawie całego zamieszania:

„Witam Polsko, witajcie fani KSW,

Bardzo mi przykro, że nie mogłem wziąć udziału w sobotniej gali z powodów ode mnie niezależnych. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. To lekarze nie pozwolili mi wejść do klatki i zmierzyć się z Pudzianowskim. Ale to już przeszłość, wszystko jest uporządkowane i czuję się znacznie lepiej. Koncentruję się teraz wyłącznie na swojej przyszłości. Przygotowania do walki z Pudzianowskim wiele mnie kosztowały, ale będę pracować jeszcze ciężej, aby być gotowym na nasze spotkanie.

Wiem, że nie tego wszyscy oczekiwali, ale nie mogę się doczekać powrotu. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać, abym mógł pokonać Pudzianowskiego i zabrać ze sobą zwycięstwo do Senegalu.

Do zobaczenia wkrótce, BOMBARDIER”.

Źródło: Sportowe Fakty

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie