Piękne sceny z Budapesztu! Wzajemny szacunek kibiców z Polski i Węgier przed dzisiejszym meczem. [WIDEO]

1
Piękne sceny z Budapesztu! Wzajemny szacunek kibiców z Polski i Węgier przed dzisiejszym meczem. [WIDEO]
fot. YouTube / Screenshot

Dzisiejszy mecz Węgrów z reprezentacją Polski to nie tylko eliminacje do Mistrzostw Świata. To wręcz istne święto dla wszystkich kibiców, jak i uczczenie przyjaźni między naszymi krajami.

We wtorek obchodziliśmy dzień przyjaźni polsko-węgierskiej. Tym samym Węgierski Związek Piłki Nożnej wypuścił okolicznościowe koszulki przypominając historyczną datę rozegrania pierwszego meczu pomiędzy naszymi krajami. Oprócz tego w ramach akcji podświetlono stadion w Budapeszcie, który przybrał kolory flag Polski i Węgier.

Na stadionie pojawiła się również ogromna flaga w barwach Węgier i Polski z hasłem – „100 lat piłki nożnej. 1000 lat przyjaźni”

Jakiś czas temu fani z Polski postanowili przekazać kibicom z Węgier flagę opatrzoną hasłem „Brotherhood”. Więcej o tej akcji przeczytacie tutaj. Przekazana flaga również pojawi się na meczu Węgry – Polska i zawiśnie za jedną z bramek.

Grupa Carpathian Brigade ’09 postanowiła przygotować choreografię, która pojawiła się na stadionie w Budapeszcie. Kibice zrelacjonowali jej przygotowania i pokazali efekt finalny.

Na końcu nagrania czytamy – „Józef Bem był wspólnym bohaterem naszych narodów. Walczył o niepodległość Polski podczas powstania 1830-31 r. i o niepodległość Węgier podczas rewolucji 1848-49 r. Przewaga wroga nigdy go nie przerażała, dowodził armią nawet, kiedy był ranny. Cześć i chwała Bohaterowi, obrońcy wolności naszych narodów!”

Otwórz konto – tutaj – i odbierz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 PLN. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Kursy na mecz Węgry – Polska:
Zwycięstwo Węgier – 3.60
Zwycięstwo Polski – 2.20

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Piękne sceny z Budapesztu! Wzajemny szacunek kibiców z Polski i Węgier… […]