Polacy przekazali flagę kibicom z Węgier. „Za krzewienie przyjaźni między naszymi narodami”

1
Carpathian Brigade '09
fot. Facebook Carpathian Brigade '09

Dzisiaj pierwszy mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, które odbędą się w Katarze. Na stadionie w Budapeszcie reprezentacja Polski rozegra mecz z Węgrami. Jest to wielkie święto zarówno dla Polaków, jak i Węgrów, którzy darzą się wielką sympatią i szacunkiem.

Jak poinformowali kibice z Polski jakiś czas temu przygotowana została flaga „Brotherhood„, która przekazana została kibicom z Węgier, a konkretnie grupie – Carpathian Brigade ’09.

Co ciekawe grupa Carpathian Brigade ’09 również przygotowała coś dla naszych kibiców tworząc ogromną oprawę, która pojawiła się na stadionie w Budapeszcie. Niestety tak jak dobrze wiemy, mecz odbędzie się bez udziału publiczności ze względu na obostrzenia i panującą sytuację na świecie.

Dziś na meczu Węgry – Polska, oprócz pięknej oprawy przygotowanej przez Carpathian Brigade ’09, zadebiutuje flaga, którą przekazaliśmy w podziękowaniu za wkład grupy w krzewienie przyjaźni między naszymi narodami, co wielokrotnie pokazywali na stadionach oraz po za nimi. Flaga powstała dzięki zrzutce w którą część z Was się zaangażowała, za co serdecznie dziękujemy!” – czytamy.

Pojawiła się również odpowiedź węgierskich kibiców: „Flagę z dumą powiesimy za bramką, dziękujemy naszym przyjaciołom!”

Kursy na mecz Węgry – Polska:
Zwycięstwo Węgier – 3.60
Zwycięstwo Polski – 2.20

Otwórz konto – tutaj – i odbierz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 PLN. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Polacy przekazali flagę kibicom z Węgier. „Za krzewienie przyjaźni między naszymi… […]