Dillian Whyte brutalnie rozprawił się z Aleksandrem Powietkinem! W czwartej rundzie znokautował „Sasze” [WIDEO]

Dillian Whyte brutalnie rozprawił się z Aleksandrem Powietkinem! W czwartej rundzie znokautował "Sasze" [WIDEO]
fot. DAZN
Opublikowane 28 marca 2021, 09:23
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Nie było powtórki z ostatnie szokującego nokautu, jaki Aleksander Powietkin zafundował Dillianowi Whyte’owi. Brytyjczyk był żądny zemsty i tym razem to on doprowadził do tego, że „Sasza” wylądował na deskach i został znokautowany w czwartej rundzie!

W pierwszej walce w sierpniu zeszłego roku to Dillian Whyte wyglądał lepiej przez pierwsze rundy do czasu, aż Powietkin nie wyprowadził nokautującego ciosu.

Whyte był pewny swego i dążył do rewanżu, ponieważ wiedział, że jego porażka z Rosjaninem to tylko wypadek przy pracy. Udowodnił to wczoraj dominując w rewanżowym starciu z Powietkinem i nokautując go w czwartej rundzie.

Powietkin od samego początku wyglądał na gorzej przygotowanego od Whyte’a. Pod koniec czwartej rundy Brytyjczyk wyprowadził serię bardzo mocnych ciosów, po których „Sasza” zaczął tańczyć nogach!

Ciosem kończącym był lewy sierpowy, który posłał Powietkina na deski. Pięściarz szybko wstał, jednak widać było, że jest zamroczony i nie ma kompletnie siły na dalszą walkę.

Fani zastanawiają się co dalej z karierą 41-letniego Powietkina i czy będzie dalej kontynuował sportową karierę. Przypomnijmy, że Rosjanin pod koniec ubiegłego roku miał pozytywny wynik na COVID-19 i był hospitalizowany.

„Jestem po prostu smutny, że nie udało mi się go ukończyć w pierwszej rundzie” – komentował po walce Dillian Whyte w telewizji Sky Sports.

Mogłem. Próbowałem, ale Powietkin jest twardzielem.” – dodał. „Jeśli chce rewanżu … za odpowiednie pieniądze, będę z nim walczył ponownie, ponieważ nie powinienem był przegrać za pierwszym razem.”

Przed wielkim rewanżem, na który czekał cały pięściarski świat promotor Eddie Hearn zaznaczał, że ta walka na pewno nie potrwa pełnego dystansu i będzie bardzo brutalna.

Hearn się nie mylił się! Zobaczcie nagranie z wczorajszego nokautu:

Po walce Dillian Whyte okazał szacunek Rosjaninowi i odwiedził go w szatni, gdzie podziękował za walkę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments