Szeliga tłumaczy się i grozi zawodnikowi FAME MMA – „Nikogo nie pozywam, przestań pier**lić do mnie prokurator, bo w ryj dostaniesz” [WIDEO]

0
Szeliga tłumaczy się i grozi zawodnikowi FAME MMA -
Fot. Mateusz Murański i Piotr Szeliga, YouTube

Za nami pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 10, na której zobaczyliśmy ostrą wymianę zdań pomiędzy debiutantem Mateuszem Murańskim, a skonfliktowanym z nim Arkadiuszem Tańculą. Do konfrontacji z udziałem Murańskiego doszło również za kulisami.

Na kanale Arkadiusz Tańculi pojawiło się nagranie z całego wyjazdu na konferencję. Na jednym z fragmentów filmu Piotr Szeliga kłoci się z Murańskim. Zawodnik, który ostatnio walczył z Bestią, zapewnia, że nikogo nie pozwał, mimo że zapowiadał to na swoich social mediach.

Nie ma żadnego papieru, że ja ku**a kogoś pozywam. Więc przestań pier***ić do mnie prokurator, bo zaraz w ryj dostaniesz i tyle. Masz jakiś papier? Wyjmij papier i wtedy będziemy gadać. Jak chcesz, to zaraz wyjaśnimy to na zewnątrz i tyle – powiedział Szeliga.

W całym zamieszaniu chodzi o komentarz Piotra Szeligi, który na Instagramie napisał – Albo jesteś wojownikiem, albo nim nie jesteś. Ja nigdy nie odpuszczam. Sorry. A sprawa prawdopodobnie trafi do prokuratury.

Fot. komentarz Piotra Szeligii

Zgłoszenie do prokuratury miało dotyczyć rzekomego „otrucia”. Szeliga miał przyjąć w kroplówce „lewego TADA”, po którym o mało nie trafił do szpitala – Chyba gość, który mi tę kroplówkę robił, nie miał do końca pojęcia, co robi, bo gdzieś tam mój organizm gdzieś tam bardzo zareagował, dość krytycznie, miałem 40 stopni gorączki, jakieś telepatki, w ogóle 5 godzin leżałem w łóżku, nie mogłem się kompletnie ruszyć.

Do całego zdarzenia doszło przed walką z Piotrem Piechowiakiem, a tłumaczenia Szeligi i jego późniejsze zachowanie zostały mocno skrytykowane w social mediach.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie