Pudzianowski o tym, ile można zarobić w MMA – „Są takie walki, które trwają minutę i zgarniasz…”

0
Mariusz Pudzianowski o treningach i suplementacji. 'Na sucho to i trawa nie urośnie'
fot. Mariusz Pudzianowski / Facebook

Zawodnik KSW Mariusz Pudzianowski gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, z którym rozmawiał o dużych pieniądzach, jakie można zarobić w MMA.

Pudzian swoją karierę rozpoczął w 2009 roku i dotychczas stoczył 21 pojedynków. Jego bilans to 14 wygranych, 7 porażek i 1 no-contest. W ostatniej walce miał zmierzyć się z senegalskim zapaśnikiem Bombardierem, jednak ten w dniu walki trafił do szpitala. Jego miejsce zajął Nikola Milanović, który stoczył pierwszy pojedynek w MMA. Walka zakończyła się wygraną Polaka już w pierwszej rundzie, po zaledwie minucie i 12 sekundach.

Przed udziałem Pudzianowskiego w programie, na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z prowadzącym oraz Magdą Cielecką, która była drugi gościem. W opisie możemy przeczytać – 500 tys. za walkę a może więcej, 1,2 tys. za spektakl. 100 tys. za odcinek… Czyli co nas łączy 😈😜🤡

Ponownie w trakcie programu Wojewódzki wspomniał, że Pudzianowski dostaje pół milion za jedną walkę i zapytał zawodnika, czy w Polsce istnieje możliwość zarobienia większych pieniędzy za walkę w MMA.

Fighter KSW w odpowiedzi zaznaczył, że nie jest to tajemnicą, że niektóre oferty sięgają ponad milion złotych – Są takie walki, które trwają minutę i milion zgarniasz. Ale, żeby milion zgarnąć, to nie jest takie hop-siup prędko. To jest 6 miesięcy ciężkich treningów – powiedział i dodał – Zęby powybijane, nos połamany, palce poskręcane na śruby.

Źródło: mmarocks.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie