Tomasz Narkun z przesłaniem do rywala – „Phill, ciesz się pasem, bo to ostatnie dni, kiedy jesteś mistrzem”

0
Tomasz Narkun z przesłaniem do rywala -
Fot. Tomasz Narkun, Instagram

Już w kwietniu odbędzie się 60 gala największej polskiej organizacji MMA. Bohaterami wieczoru będą Tomasz Narkun i Phill de Freis.

Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas należący do Brytyjczyka. Zawodnik zdobył tytuł już podczas debiutu. W 2018 roku na gali KSW 43 wygrał przez TKO z Michałem Andryszakiem. Dotychczas obronił mistrzostwo w 4 kolejnych walkach.

Łącznie w całej karierze stoczył 26 walk i wygrał 19 razy. Walczył m.in. dla takich organizacji jak UFC czy Bellator. Ma na swoim koncie starcie ze Stipe Miociciem jednym z najlepszych ciężkich w historii.

Dla Tomasza Narkuna będzie to 22 walka. Dotychczas wygrał 18 razy. Co ciekawe, będzie to również drugie podejście do walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Polak po raz pierwszy walczył z Phil de Friesem w 2019 roku na gali KSW 47 i przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Fighter ponownie spróbuje zdobyć tytuł w wyższej kategorii. Jeśli chodzi o dywizję półciężką, dominuje w niej podobnie jak Phill de Fries w wadze ciężkiej. Żyrafa jest mistrzem od gali KSW 32 i obronił pas 5 razy, po drodze dwukrotnie pokonał również Mameda Khalidova w umownym limicie wagowym.

Fighter mimo porażki z Brytyjczykiem tym razem jest pewny, że uda mu się pokonać mistrza. W swoich social mediach zamieścił wiadomość z jasnym przekazem do de Friesa.

„Phill, ciesz się pasem, bo to ostatnie dni kiedy jesteś mistrzem” – czytamy na Instagramie.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie