Popek o walce z Normanem Parke – „Rozmawiałem z nim o tym. Chętnie bym się zmierzył z zajeb*** fighterem”

0
Popek o walce z Normanem Parke -
Fot. Norman Parke/ Popek, Instagram

Wygląda na to, że jest szansa na ciekawy pojedynek pomiędzy dwoma zawodnikami z różnych kategorii wagowych. Popek w rozmowie z portalem Super Express zabrał głos w sprawie starcia z byłym zawodnikiem UFC.

Jakiś czas temu Norman Parke rzucił wyzwanie raperowi, zaczepiając go na social mediach. Proponował zasady Pride – Normalnie to nie zabawa, co wy na stare zasady pride MMA? Bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego, walka do końca, największa walka PPV w Polsce

Stormin ma na swoim koncie już 37 pojedynków, w przeszłości walczył w UFC, a obecnie jest związany z KSW. Jak widać, zawodnik chce teraz wyciągnąć z MMA jak najwięcej pieniędzy i wie, jak to zrobić.

Wcześniej zaczepił Don Kasjo, gwiazdę FAME MMA, z którą zmierzy się na kolejnej, jubileuszowej gali. Taki pojedynek zwrócił uwagę wielu kibiców, dużo osób, mimo że dotychczas nie śledziło freakowej organizacji, jest zainteresowanych starciem Stormina z Kasjuszem Życińskim.

W stawce pojedynku znajdują się nie tylko zapewne duże pieniądze, ale również „pas króla” oraz kilogramowa sztabka złota!

Na tym starciu Stormin ma szansę zarobić znacznie więcej niż w KSW, jednak pojedynek z Popkiem byłby prawdziwym hitem. Obaj zawodnicy są zainteresowani starciem i według rapera, rozmawiali już nawet w tej sprawie.

Jeżeli nikt nie wyskoczy i miałbym walczyć z Normanem, to chętnie bym się zmierzył z zajeb*** fighterem – powiedział Popek.

Pomiędzy zawodnikami jest spora różnica wagowa. Stormin waży około 82 kg, natomiast Popek podczas ostatniego pojedynku ze Stiflerem wniósł na wagę niecałe 115 kg.

Tylko nie może mnie prosić o robienie wagi, bo nie da rady, ja nie zjadę do 83 kg – zapewnia raper.

Źródło: Super Express

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie