Pudzianowski o Najmanie – „Z tym człowiekiem mogę iść na piwo, pod kątem sportowym brakuje mu…”

0
Pudzianowski o Najmanie -
Fot. Mariusz Pudzianowski, Instagram

Mariusz Pudzianowski w trakcie udziału w programie Kuby Wojewódzkiego przyznał, że prywatnie szanuje Marcina Najmana, którego nazwał „fenomenem”.

Na gali KSW 12 w 2009 roku w walce wieczoru zobaczyliśmy debiut zarówno Mariusza Pudzianowskiego, jak i Marcina Najmana. Dla byłego strongmana był to zawodowy debiut w sportach walki. El Testosteron miał natomiast za sobą 8-letnie doświadczenie w boksie. Starcie trwało zaledwie 43 sekundy, a Pudzianowski bez problemu rozprawił się z Najmanem.

Od debiutu Pudzian stoczył kolejne 20 walk i łącznie wygrał 14 pojedynków. Jeśli chodzi o Najmana, w formule MMA wychodził do klatki jeszcze 8 razy, wygrywając zaledwie 3 walki. El Testosteron przeszedł już także na sportową emeryturę, natomiast dwa lata starszy Pudzianowski zapowiedział, że kilkukrotnie zobaczymy go jeszcze w akcji.

Mimo że Marcin Najman to osoba, która jest mocno krytykowana w social mediach, zarówno przez internautów, fanów MMA, jak i innych zawodników, czy osób ze środowiska sportów walki. Co ciekawe Mariusz Pudzianowski darzy jednak byłego rywala szacunkiem, o czym powiedział w rozmowie z Wojewódzkim.

Bardzo sympatyczny człowiek prywatnie, i powiedziałem mu to prosto w oczy, z tym człowiekiem mogę iść na piwo, pod kątem sportowym brakuje mu charakteru. Brakuje po prostu sportowego jaja, prywatnie nie powiem na niego złego słowa – powiedział Pudzian.

Wtedy były takie dziwne, śmieszne hasła jeden Najman, dwa Najmany coś takiego to było. Ludzie się z tego śmieją, ale prywatnie ja do tego człowieka nie mam nic. Szanuję go, ale pod kątem sportowym mu nie wyszło – wspomina pierwszą walkę.

Wiesz co, trudne określenie, jakby ten typ człowieka… Marketingowo bardzo dobrze sobie radzi w tym wszystkim, w show-biznesie. Jeżeli mielibyśmy to nazwać w sporcie, no to w sporcie sobie nie radzi, ale w show-biznesie sobie radzi doskonale. Dla mnie powiem, że w show-biznesie fenomen, sportowo mniej – dodał.

Źrodło: mma.pl

1 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie