Norman Parke o walce z Don Kasjo: „Pierd***, ta walka będzie 5-rundowa, on nikogo nie znokautuje. Nie jest takim typem” [WIDEO]

0
Norman Parke o walce z Don Kasjo:
Fot. Konferencja FAME MMA, YouTube

Norman Parke skomentował słowa Don Kasjo, który na ostatniej konferencji zapowiedział, że skończy swojego rywala przed czasem.

Stormin zmierzy się z Kasjuszem Życińskim w walce wieczoru na FAME MMA 10. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, a stawką jest „pas króla” i jako bonus kilogramowa sztabka złota. Norman Parke wielokrotnie zapowiadał, że dla niego to „easy money”, a na pasie stworzonym przez przeciwnika, w ogóle mu nie zależy.

Don Kasjo jest jednak bardzo pewny siebie i zapowiedział – Wizualizuje sobie, że w 4 czy 5 rundzie kończę go, rozpier***m go, nokautuje. Zamknę ryja wszystkim.

Norman Parke już na konferencji odpowiedział, że rozmawiał z dawnymi rywalami Życińskiego i przyznali, że „uderza jak kobieta”. Nie był w stanie skończyć przed czasem „Ambro,” ani „Polaka”. Stormin, który stoczył 37 walk i nigdy nie został znokautowany, w rozmowie z MMA NEWS zapewnia, że ma mocną szczękę.

Myślę, że będzie pełny dystans. Na sto procent. On pierd***, ta walka będzie 5-rundowa, on nikogo nie znokautuje. Nie jest takim typem. Mam dobrą kondycję, twardą szczękę. Gada tak, żeby lepiej się poczuć – powiedział Parke.

Były fighter UFC dodał, że chce, aby pojedynek rozegrał się na przestrzeni pięciu rund. Ma świadomość, że nie jest nokautującym zawodnikiem i nie chciałby wygrać pojedynku przez lucky punch. Stormin planuje naciskać i wypracować werdykt.

Niektórzy rodzą się z siłą ciosu. Niektórzy są raczej typu „volume”, niektórzy cały czas przyjmują i wyprowadzająca ciosy. Ja jestem takim typem – dodał.

Źródło: YouTube FAME NEWS

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie