Don Kasjo o zawodowych fighterach: „Niech się zastanowią, bo możliwe, że jakby przyszli do nas, zachowywaliby się podobnie, lub gorzej”

Don Kasjo o zawodowych fighterach: "Niech się zastanowią, bo możliwe, że jakby przyszli do nas, zachowywaliby się podobnie, albo gorzej"
Fot. Don Kasjo, YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2021, 08:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie, który pojawił się na kanale YouTube FAME NEWS, odniósł się do swojego kolejnego rywala i innych profesjonalnych zawodników, którzy krytykują zachowanie osób walczących na FAME MMA.

Przeciwnikiem Don Kasjo na gali FAME MMA 10 będzie Norman Parke. Starcie jest zakontraktowane na 5-rund i odbędzie się w formule bokserskiej. W stawce znajduje się „pas króla” oraz jako bonus do zwycięzcy trafi kilogramowa sztabka złota.

Za nami jest już pierwsza konferencja przed FAME MMA 10 i drugie spotkanie Życińskiego ze Storminem. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony padło wiele obraźliwych słów, a zawodnicy po raz kolejny mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

Don Kasjo zapowiedział już, że znokautuje Stormina w 4 lub 5 rundzie pojedynku. Były zawodnik UFC zapewnia jednak, że jego przeciwnik nie ma szansy na zwycięstwo przed czasem. Według Normana Parke walka odbędzie się na pełnym dystansie, a Stormin pokaże kibicom swoją dominację.

Co ciekawe, Życiński mimo nazywania rywala „irlandzką dzi**ą” oraz innych licznych komentarzy w jego stronę, uważa, że to on był opanowany, kiedy Parke zachował się jak „patologia”. Don Kasjo wspomniał o tym w rozmowie z FAME NEWS. Dodał również, że w podobny sposób zapewne zachowałoby się większość zawodowych sportowców, gdyby mieli dołączyć do organizacji FAME MMA.

Bardziej mnie zdziwił i na pewno wstyd przyniósł temu światu sportowemu, bo tutaj niby Don Kasjo największy zadymiarz, jak to wszyscy mówią to, kontrowersja, patola, jak on się zachowuje. A patrząc naprawdę z boku, to ja byłem cały czas opanowany, a on tam wychodził z siebie. Pokazywałeś jakieś rzeczy, zachował się jak patologiczny gościu spod żabki, o której mówi. Same homofobiczne teksty, no ja uważam, że słabo, jeżeli to jest sportowiec.

Oni gadają na nas, o FAME MMA, że patola, jak my się zachowujemy, że nam płacą tyle pieniędzy a co my reprezentujemy. To jeżeli to jest zawodnik UFC, wszystkich prawie Polaków zlał oprócz tego sramrota no, to jeżeli oni taki poziom reprezentują, ja oczywiście nie generalizuje. Nie uważam, że każdy się tak zachowuje, ale jeżeli on jest z tej najwyższej półki i on tak się zachowuje to słabo.

Niech Ci wszyscy sportowcy, którzy krytykują ”jak oni się zachowują” to niech pójdą po rozum do głowy i się zastanowią, bo możliwe, że jak oni by przyszli do nas to by się zachowywali podobnie, lub gorzej. Na razie wychodzi, że ten świat sportowy, który reprezentuje Norman pałka, to zachował się jak patologia – powiedział Życiński.

Źródło: FAME NEWS YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO