Okniński o freak fightach – „Rozpier***ają mnie psychicznie, nie jestem gotowy na takie ciężkie wyzwania”

0
Okniński o freak fightach -
Fot. Mirosław Okniński, YouTube

W ostatnim wywiadzie, który pojawił się na kanale YouTube MMA-bądź na bieżąco, trener Okniński został zapytany o freak fighty i Amadeusza Ferrariego, w którego narożniku pojawił się na jednej z gal.

Jak wiadomo, Mirosław Oknińśki głośno krytykuje organizacje FAME MMA, jednak sam pojawił się na siódmej gali, przy okazji rewanżu Amadeusz Ferrariego z Adrianem Polakiem. Po nielegalnym kopnięciu i dyskwalifikacji Ferrariego trener w mediach społecznościowych zaczął wytykać organizacji nieprofesjonalizm.

FAME MMA zdecydowało, że zawodnik nie będzie mógł trenować pod okiem Oknińskiego w klubie Akademia Sportów Walki w Wilanowie. Ostatecznie jednak organizacja pozwoliła Ferrariemu wybrać dowolne miejsce, w którym będzie przygotowywał się do pojedynków.

Trener Oknińśki nie chce jednak współpracować z kimś takim jak Amadeusz. Jak w wywiadzie oświadczył, ceni sobie odpowiednie podejście, którego u niego brakuje – Chodzi o to, że ja lubię profesjonalną pracę, nie lubię gości, którzy raz przychodzą, raz ich nie ma. Amadeusz należy do osób, które mówią, że przyjdą i nie przychodzi na trening. Ja nie będę pracował z takimi osobami.

Z resztą w ogóle się cieszę, że zajmuję się zawodowym, prawdziwym MMA, chociaż robię to czasami na wesoło. Walki freaków bardzo mnie rozpierdal*** psychicznie i nie jestem gotowy na takie ciężkie wyzwania – dodał.

Źródło: MMA-bądź na bieżąco

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie