UFC nie spełni żądań Jona Jonesa? Trwają prace nad inną walką Francisa Ngannou!

UFC nie spełni żądań Jona Jonesa? Trwają prace nad inną walką Francisa Ngannou!
Fot. Jon Jones, YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2021, 09:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dziennikarz ESPN poinformował, że UFC nie zamierza dalej prowadzić rozmów z Jonem Jonesem w sprawie walki z Francisem Ngannou, zamiast tego mistrz wagi ciężkiej zawalczy z byłym rywalem. Być może jednak jest to część negocjacji z Bonesem.

Praktycznie od gali UFC 260 trwają rozmowy w sprawie pojedynku Jonesa w wadze ciężkiej. Fighter miał zmierzyć się o pas ze zwycięzcą pojedynku Ngannou vs Miocic. Amerykanin za walkę żąda jednak odpowiednich pieniędzy, gdyż ma świadomość, że pojedynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a organizacji raczej nie odpuści takiego zestawienia.

Bones uważa również, że jako walcząca legenda przez całą karierę zarabiał zbyt małe pieniądze. Na swoim Twitterze oświadczył, że kwota od 8 do 10 milionów dolarów to wciąż za mało. Co ciekawe jego trener wycenił pojedynek z Ngannou na… 50 milionów!

Ostatecznie Jon Jones przekazał, że dogadał się z organizacją i niedługo poznamy szczegóły. Na jego social mediach pojawiły się również nagrania i zapowiedź przygotowań do walki o pas. W poniedziałek na Twitterze Ariel Helwani poinformował jednak, że UFC skupia się na walce Ngannou z Derrickiem Lewisem, a nie debiutującym w kategorii ciężkiej Jonesem.

Według źródła UFC sprawdza, czy można zaplanować Francis Ngannou vs Derrick Lewis na 12 czerwca. Ta data jednak nie pasuje Ngannou (nie winię go, właśnie wygrał pas). Co ważniejsze, przynajmniej na teraz, wydaje się, że nie zamierzają czekać na Jonesa – przekazał.

Jeśli 6/12 przynajmniej na teraz nie odpowiada, będą dalej rozmawiać z Jonesem? Może, ale Lewis jest gotowy, chętny i jest w stanie walczyć. Nie byłoby zaskoczeniem, jeśli próbuję zaplanować rewanż trochę później latem/jesienią. Wygląda na to, że na tę chwilę nie chcą przyjąć warunków Jonesa – dodał w kolejnym wpisie.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO