Legenda UFC wyrzucona z siłowni za brak maseczki: „Przychodzę tu od 14 lat. Mam astmę i zaświadczenie lekarskie” [WIDEO]

0
Legenda UFC wyrzucona z siłowni za brak maseczki:
Fot. Stephan Bonnar, Instagram

W Instagramie byłego zawodnika pojawiło się nagranie z siłowni, z której został wyrzucony za brak maseczki. Jak zapewnia zawodnik, ma astmę i jest zwolniony z nakazu zakrywania ust i nosa.

Stephan Bonnar to zawodnik, który w MMA stoczył 24 walki. Był finalistom pierwszej edycji The Ultimate Fighter. Do UFC trafił w 2005 roku i w organizacji walczył do 2012 roku, po czym ogłosił zakończenie kariery. Po dwóch latach wrócił na jedną walkę w organizacji Bellator. Bonnar został uhonorowany przez organizację i trafił do Galerii Sław UFC.

Na jego Instagramie pojawiło się nagranie z siłowni. Bonnar został z niej wyrzucony za brak maseczki. Co ciekawe, na nagraniu oświadczył, że przychodzi tutaj od 14 lat i ma zaświadczenie lekarskie, które zwalnia go z noszenia maski ochronnej. Wygląda więc na to, że wcześniej nie było z tym problemu, były zawodnik został jednak wyrzucony z siłowni dopiero w swoje urodziny, w Niedzielę Wielkanocną.

Przychodzę tu od 14 lat. Zostałem wyrzucony w swoje urodziny, bo jedna z tych owiec poskarżyła się, że nie mam maski. Wiecie co? Mam zaświadczenie lekarskie, mam astmę – powiedział Bonnar, po czym dodał – Obudźcie się owce, tchórze!

Całe nagranie można obejrzeć poniżej:

Źródło: Instagram

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie