McGregor wspomina jak został mistrzem UFC: „Podwójna praca. Nie robiłem wolnego, jeśli nie musiałem. Ani razu. Nawet w niedzielę”

0
McGregor wspomina jak został mistrzem UFC:
Fot. Conor McGregor, Instagram

Conor McGregor w lipcu stoczy trzeci pojedynek z Dustinem Poirierm. Obecnie zawodnicy mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie. The Notorious zapowiedział, że zobaczymy jego starą wersję, tę, która zdobyła mistrzowski pas wagi piórkowej UFC i podwójne mistrzostwo CW.

6 kwietnia minęło już ósma rocznica debiutu Irlandczyka w największej organizacji MMA na świecie. Fighter z tej okazji postanowił przypomnieć, jak to wszystko wyglądało – [Transkrypcja lowking.pl] Dzisiaj w 2013 roku wszedłem na wagę przed debiutem w UFC. Co za przygoda! To było moje dwunaste zwycięstwo przez nokaut w MMA. Później Dustin Poirier został moim dwunastym zwycięstwem przez nokaut w pierwszej rundzie. Natomiast następna walka będzie moją dwunastą walką wieczoru w UFC. Rzadkie towarzystwo! Proper Twelve! – napisał na Twitterze.

O debiucie w UFC dowiedziałem się na dziewięć tygodni przed galą. Potrzebowałem tygodnia, żeby wyjść na prostą z imprezowania i braku treningu, a potem na osiem tygodni przeniosłem się do mieszkania mojej siostry, które było blisko klubu. Wstawałem, trenowałem, wracałem do mieszkania, jadłem i odpoczywałem, ponownie trenowałem, wracałem do mieszkania, spałem. I od nowa – dodał.

McGregor do UFC trafił jako podwójny mistrz organizacji Cage Warriors w wadze lekkiej i piórkowej. Następnie po 7 zwycięstwach sięgnął po tytuł UFC w kategorii piórkowej. Jak wspomina, swoje tytuły zawdzięcza ciężkiej pracy i ciągłym treningom.

Podwójna praca. Nie robiłem wolnego, jeśli naprawdęnie musiałem. Ani razu. Nawet w niedzielę – napisał i dodał – Do kolejnej walki podejdę tak samo. Nie zostałem podwójnym mistrzem UFC w ten sposób, ale zostałem w ten sposób mistrzem 145 funtów – a także podwójnym mistrzem Cage Warriors.

Źródło: lowking.pl / Twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie