Narkun o drugiej walce z De Friesem: „Walczyłem ze złamaną ręką. Teraz będzie zdecydowanie inaczej”

1
Narkun o drugiej walce z De Friesem:
Fot. Tomasz Narkun, Instagram

24 kwietnia odbędzie się 60 już gala KSW. W walce wieczoru zobaczymy, jak Tomasz Narkun po raz kolejny zmierzy się z Phil De Friesem o pas wagi ciężkiej.

Polak po zdominowaniu dywizji półciężkiej postanowił stanąć do walki o drugi pas. Na gali KSW 47 pierwszy raz zmierzył się z Brytyjczykiem, jednak przegrał po 5-rundowym starciu. Phil De Fries przerwał serię siedmiu zwycięstw Narkuna. Polak w swojej dywizji na ten moment nie ma sobie równych. Tytuł zdobył w 2015 roku. Wszystkie 6 pojedynków, których stawką był pas, zwyciężył przed czasem.

Narkun obrał sobie za cel zdobycie drugiego pasa i po raz kolejny zawalczy z De Friesem – Ta pierwsza walka z de Friesem zostawiła zadrę na moim honorze i przez cały czas rewanż chodził mi po głowie – powiedział w rozmowie z portalem zagranie.com

Tym razem Żyrafa zapewnia, że starcie będzie wyglądać całkiem inaczej, bowiem wcześniej musiał walczyć z kontuzją – W pierwszym starciu nie byłem sobą, ze względu na różne niesprzyjające warunki, których w tym okresie przygotowawczym albo nie ma, albo zostały wyeliminowane. Dlatego Pas wagi ciężkiej zostanie w Polsce!

Wraz z moim sztabem zrobiliśmy kilka zmian, to fakt. Jednak najważniejszym czynnikiem, który wpłynie na to, że wygram to, starcie jest to, że jestem w pełni zdrowy. W przeciwieństwie do poprzedniej walki, do której przygotowywałem się i walczyłem ze złamaną ręką. Teraz będzie zdecydowanie inaczej.

Tomasz Narkun analizując ostatnią porażkę i podając powód przegranej, powiedział – Mnóstwo małych błędów i jeden ten największy czynnik, złamana ręka, która zakłóciła przebieg całych przygotowań. Jak już wcześniej powiedziałem, tym razem wszystko jest na dobrej drodze, by wejść do klatki w pełni zdrowia.

Źródło: zagranie.com

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Przed nami kolejna gala KSW. Tym razem w walce wieczoru KSW 60 zobaczymy mistrzowskie starcie w wadze ciężkiej, gdzie Tomasz „Żyrafa” Narkun będzie chciał odebrać pas Phil de Friesowi. Będzie to rewanż, ponieważ zawodnicy mieli okazję bić się ze sobą na gali KSW 47. Wtedy po pięciu rundach boju lepszy okazał się zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. Jak wyznał ostatnio Narkun, w tamtej walce nie był sobą, ponieważ walczył ze złamaną ręką! […]