środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaFENOkniński o WCA i decyzji trenera Jocza: "Nie walczą na FEN, bo...

Okniński o WCA i decyzji trenera Jocza: „Nie walczą na FEN, bo tam wszystko przegrywają, oraz nie walczą z…”

Mirosław Okniński trener z Akademii Sportów Walki Wilanów w ostrych słowach skomentował decyzję Roberta Jocza, która została podjęta po skandalicznym błędzie sędziowskim.

Na ostatniej gali FEN arbiter pośpieszył się z przerwaniem pojedynku. Bez wcześniejszego upewnienia się, uznał, że Rafał Kijańczuk duszony przez Marcina Filipczaka odpłynął i postanowił zakończyć walkę. Decyzja sędziego została głośno skrytykowana zarówno przez kibiców, jaki i trenerów, czy innych zawodników.

W takiej sytuacji trener WCA Robert Jocz postanowił zawiesić współpracę z organizacją FEN, a w jednym z wywiadów wytknął błędy i brak profesjonalizmu, jaki jest spotykany w tej federacji. Na ten moment podopieczni Jocza nie będą walczyć w Fight Exclusive Night.

Ja nie będę gorzkich słów szczędził, bo mi na walkach moich zawodników w tej federacji nie zależy. Na ten moment najlepiej będzie wstrzymać walki wszystkich zawodników w tej federacji, tylko usiąść i porozmawiać poważnie. Pójdzie walczyć, źle policzą i przegra walkę wygraną. Pan Jóźwiak powie nie zmieniamy, bo niby był błąd, ale nie zmieniamy i tak w kółko. Nie chcę czekać na kolejne nieszczęście. Zwalniamy sędziego? Ten sędzia nie powinien się w ogóle pojawić w tym oktagonie – powiedział Jocz w rozmowie z portalem FightsportPL.

Nie będziemy jeździć, prosić, błagać, składać protestów. Prezes Jóźwiak powiedział „protestu nie składaj, bo go odrzucę”. To pokazuje skalę nie profesjonalizmu tej organizacji – dodał.

TUTAJ ZNAJDZIESZ CAŁĄ WYPOWIEDŹ TRENERA ROBERTA JOCZA:

Trener Robert Jocz ostro o organizacji FEN i jej właścicielu: „Najlepiej będzie wstrzymać walki wszystkich zawodników w tej federacji”

Całe zamieszanie skomentował trener innego warszawskiego klubu Mirosław Okniński, który wbił szpilkę w Roberta Jocza i zawodników trenujących w WCA.

Zawodnicy WCA za sprawa trenera Jocza nie walczą na FEN, bo tam wszystko przegrywają oraz nie walczą z zawodnikami Akademia Sportów Walki Wilanów, bo z nimi też przegrywają. Złej baletnicy zawadza rąbek przy spódnicy – czytamy na Facebooku trenera Oknińskiego.

Źródło: Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x