niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaUFCJedna walka z gali UFC: Gamrot vs. Holtzman odwołana. Zawodniczka nie zrobiła...

Jedna walka z gali UFC: Gamrot vs. Holtzman odwołana. Zawodniczka nie zrobiła wagi.

Jak podał na Twitterze jeden z użytkowników, co później zostało potwierdzone przez MMAJunkie.com, walka Normy Dumont z Erin Blachnfield zaplanowana na jutrzejszą galę UFC Vegas 23 została odwołana. Powodem anulowania pojedynku jest przekroczenie przez Dumont limitu kategorii koguciej o 3,5 funta.

Komisja NAC postanowiła zdjąć walkę zawodniczek z rozpiski jutrzejszego wydarzenia, mimo, iż menadżer Blanchfield poinformował, że jego zawodniczka zgodziła się stoczyć pojedynek z rywalką, która znacznie nie zmieściła się w limicie.

GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ GAMROTA?

Dumont jest zawodniczką, która notorycznie nie potrafi zmieścić się w założonych limitach wagowych. Nie tak dawno również nie zrobiła wagi, kiedy to miała się bić w limicie kategorii koguciej z Ashlee Evans-Smith. Wtedy to do walki doszło, ale w dzień ważenia zawodniczka również 'przestrzeliła’ wymaganą wagę o 3,5 funta.

Pojedynek z Evans-Smith został wygrany przez Dumont jednogłośnie na punkty, ale w momencie, gdy zawodnik ma kolejny raz problem ze zmieszczeniem się w limicie, organizacja UFC – jak już zresztą bywało – może zażądać od zawodnika zmianę kategorii wagowej na wyższą, pod groźbą zerwania obowiązującego kontraktu.

Źródło: MMAJunkie.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.