Denis Załęcki o The War: „Bierzemy osoby decyzyjne z ekip chuligańskich. To są osoby bardzo honorowe…”

0
Denis Załęcki o The War:
fot. The War

Na pierwszej konferencji przed The War pojawił się m.in. Marcin „Różal” Różalski, czy Denis „Bad Boy” Załęcki znany z turniejów walk na gołe pięści.

Pochodzący z Torunia „Bad Boy” postawił na swoje i założył własną organizację, która już teraz cieszy się ogromną popularnością. W The War zobaczymy walki na gołe pięści… 3 na 3!

Czym jest The War – walki na gołe pięści? Zasady turnieju

Gala musiała zostać przełożona ze względu na pandemię i ostatecznie nowy projekt będziemy mogli obejrzeć już w maju.

Na konferencji Różal zaznaczył, że chciałby, aby klatka The War była miejscem, w którym różne ekipy sportowe i chuligańskie będą mogły wyjaśnić swoje konflikty i sprawdzić się w sportowy sposób.

„Mam taką nadzieję, że ta federacje spowoduje to, że na ten czas gali wszystkie waśnie będą odstawione na bok. Będzie to miejsce sporów, gdzie będzie można wszystko wyjaśnić, w jakikolwiek sposób sportowy. Po gali niech się dzieje co się dzieje, ale w trakcie gali wszystko zostanie zapomniane.” – powiedział Różalski.

Jeden z organizatorów, Denis Załęcki zdradził, że wszystko jest pod kontrolą, a w projekcie zobaczymy honorowe osoby, gdzie wszystkie reguły będą przestrzegane.

„Nie boimy się, bierzemy osoby decyzyjne z ekip chuligańskich. To są osoby bardzo honorowe, które liczą się z naszym zdaniem. Żadnych awantur nie będzie ani przed, ani po. Wychodzą czysto sportowo, podają sobie rękę i tyle, wygrywa lepszy. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca, także można wysyłać do nas zgłoszenia.”

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie