Mateusz Gamrot wskazuje kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć w UFC!

0

Mateusz Gamrot w kapitalnym stylu znokautował wczoraj Scotta Holtzmana podczas gali UFC Vegas 23. Polak w euforii podziękował całemu klubowi American Top Team, w którym przez ostatnie trzy miesiące przygotowywał się do tego pojedynku. Gamrot powiedział też, z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce. Co ciekawe, nazwisko które podał to zawodnik, który został już pokonany w UFC przez innego Polaka.

Gamrot w drugiej odsłonie pojedynku z Holtzmanem, trafił mocnym prawym sierpem, który posłał Amerykanina na deski. Ten próbował jeszcze wstać, ale kolejny cios pozbawił go wątpliwości, że do tego pojedynku już nie wróci i to Gamer w kapitalnym stylu notuje pierwsze zwycięstwo dla organizacji UFC.

Gamer w jednej z wypowiedzi zdradził szczegóły dotyczące kolejnego pojedynku. Polak chce szybkiego powrotu do klatki i walki z mocnym przeciwnikiem.

Na konferencji prasowej po UFC Vegas 23, Gamrot powiedział:

Dajcie mi szybko kolejny pojedynek. Jestem głodny walk i jestem gotowy. Darzę go ogromnym szacunkiem, ale chciałbym w następnej walce zmierzyć się z Nasratem Haqparastem. Wiem, że to będzie dobra walka.

Haqparast dla UFC zadebiutował na gali w Polsce, gdzie musiał uznać wyższość Marcina Helda. Od walki z Marcinem, Afgańczyk zawalczył sześć razy, z czego pięć walk wygrał. Ostatnie dwie walki to zwycięstwa decyzjami sędziów, kolejno nad Alexem Munozem i Rafą Garcią.

GALE UFC I KSW OBSTAWISZ TUTAJ.

OTWÓRZ KONTO – ODBIERZ BONUS I DARMOWY ZAKŁAD NA START

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie