Najman wspomina, jak pobił prezesa klubu żużlowego: „Klawiatura mu wyleciała, ma nową, porcelanową” [WIDEO]

1
Najman wspomina, jak pobił prezesa klubu żużlowego:
Fot. Marcin Najman, YouTube

Marcin Najman po raz kolejny został zapytany o walki poza ringiem, czy klatką. EL Testosteron postanowił opowiedzieć historię z czasów, kiedy pracował na bramce.

El Testosteron to były fighter, który ma na swoim koncie 22 walki w boksie, 2 w kick-boxingu i 9 w MMA. Ostatni pożegnalny pojedynek na zakończenie kariery stoczył na swojej własnej gali MMA-VIP. Zmierzył się z Szymonem Wrześniem, znanym jako Taxi Złotówa, dla którego była to 3 walka w życiu. Najman przegrał już w drugiej rundzie przez TKO.

Na kanale Marcin Najman Official pojawił się kolejny film z serii Q&A. Już wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć, jak to walczył 1 na 3, 1 na 5, czy z napastnikiem uzbrojonym w siekierę. Co ciekawe, jak twierdzi, że nie przegrał żadnego pojedynku.

Historie ulicznych walk możecie sprawdzić tutaj: Najman o ulicznych walkach – „Nie poległem nigdy. Wygrałem 1 na 3. Kiedyś na mnie chłop z siekierą wyskoczył” [WIDEO]

Tym razem wspomniał historię z czasów, kiedy był ochroniarzem w jednym z częstochowskich klubów. Na bramce zaczął pracować w wieku 17 lat. Po jednej z bójek pielęgniarka miała mu na miesiąc zaszyć w ręce kawałek zęba, który należał do obecnego prezesa jednego z klubów żużlowych. Kiedy wspomniany mężczyzna wszczął kolejną już bójkę, Najman wkroczył do akcji

Złapałem go za fraki, odsunąłem, a ten się na mnie rzucił. Ja wtedy już byłem dwukrotnym Mistrzem Polski w kick-boxingu, więc wyprostowałem prawy prosty, wszedł mi centralnie. Skończyło się tym, że klawiatura mu wyleciała. A jest to jeden z prezesów aktualnych jednego z klubów ekstra ligowych żużlowych – wspomina Najman.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Dejmi
Dejmi
24 dni temu

Leżę i kwiczę 🤣🤣🤣